Neeraj Chopra soutěží na červnovém mítinku IAAF Golden Treke Ostrava

Zlatý medailista z olympijských her v Tokiu zahájí svou sezónu 2023 na Diamantové lize v Dauhá 5. května.

Zlatý olympijský medailista z Tokia 2023 Neeraj Chopra se chystá 27. června soutěžit na atletickém mítinku Spike Ostrava v České republice. Chopra, 25, musí v roce 2023 ještě soutěžit poté, co se zotavil ze zranění mimo hřiště. ho po většinu minulé sezóny. Svou sezónu zahájí na Dauhá Diamondback Meeting 5. května.

Neeraj, který je držitelem národního rekordu v oštěpu, je také úřadujícím šampionem Diamantové ligy, když loni v Curychu vyhrál titul, a stal se tak vůbec prvním Indem, kterému se to povedlo.

Po vítězství ve finále Diamantové ligy byl vyřazen kvůli zranění. Chopra začal trénovat na začátku této sezóny a chce se vrátit do akce. S tréninkem začal na Loughborough University ve Spojeném království a nedávno se přestěhoval do Gloria Sports Arena v Turecku, aby doladil své přípravy na nabitou sezónu, kterou má před sebou. Tato sezóna zahrnuje velké soutěže, jako jsou Asijské hry v září a mistrovství světa v srpnu.

Na akci v Ostravě se Chopra utká s takovými, jako je Anderson Peters, dvojnásobný zlatý medailista z mistrovství světa, a Jakob Vadelich, stříbrný medailista z olympijských her v Tokiu.

Živý přenos indických sportů na koních nyní

Fanoušci a následovníci Neeraje Chopry netrpělivě očekávají jeho návrat do soutěže v naději, že opět předvede své oštěpařské umění a bude pokračovat ve své vítězné sérii na mezinárodní scéně.

Indický atletický zlatý chlapec Neeraj Chopra vryl své jméno do anál sportovní historie, tvoří se legenda a je symbolem statečnosti a vytrvalosti. Jeho příběh byl vyprávěn po generace, které přijdou, a inspiroval nespočet mladých snílků, aby s neochvějným odhodláním šli za svými vlastními touhami.

Neeraj získal nejen zlatou medaili, ale získal i srdce národa a jeho odkaz bude zářit navždy jako padající hvězda na indickém atletickém nebi.

READ  Italský trenér Roberto Mancini si vybral 28členný dočasný tým; Moise Kane chybí sportovní zprávy, první příspěvek

Pro další aktualizace sledujte Khel Now FacebookA CvrlikáníA Instagram A připojte se k naší komunitě kabel.