Italský trenér Roberto Mancini si vybral 28členný dočasný tým; Moise Kane chybí sportovní zprávy, první příspěvek

Italský trenér Roberto Mancini si vybral 28členný dočasný tým;  Moise Kane chybí sportovní zprávy, první příspěvek

Největší jméno, které Mancini upustil, byl útočník PSG Moise Kane, který si i přes zranění dua udržel Kaneova kolegu z týmu PSG Marco Verrattiho a záložníka Interu Milána Stefana Sensiho.

Soubor fotografií Roberta Manciniho, trenéra Itálie. AP

Řím: Italský trenér Roberto Mancini oznámil v neděli dočasný 28členný kádr na turnaj Euro 2020, když se připravuje na předturnajový přátelský zápas s Českou republikou.

Největší jméno, které Mancini upustil, byl útočník PSG Moise Kane, který si i přes zranění dua udržel Kaneova kolegu z týmu PSG Marco Verrattiho a záložníka Interu Milána Stefana Sensiho.

Finálový tým není konečný, protože do úterního půlnoci bude muset být snížen na 26, den před setkáním hráčů Manciniho, aby se připravili na zápas proti České republice, který začíná 4. června.

Ve srovnání s 33členným mužstvem Manciniho, které bylo vybráno před pátečním vítězstvím San Marina 7: 0, nedělní tým vyloučil také brankáře Cagliari Alessia Carragna, obránce Lazia Manuela Lazariho, Vincenza Grifa, Cristiana Perragiho a Giana Marca Ferrariho.

Z vítězství v Lize mistrů s Chelsea byli povoláni obhájci veteránů Juventus Giorgio Chiellini a Leonardo Bonucci i čerstvě přicházející Jorginho a Emerson Palmieri.

Matteo Politano, Matteo Pesena a obránce Atalanty Rafael Toloy také přikývli po dobrých výkonech proti San Marinu.

Azzurri je znovuzrozený tým pod vedením Manciniho po náhlém neúspěchu v kvalifikaci na mistrovství světa 2018 a v 26 zápasech je neporažený.

Itálie je ve skupině A evropského šampionátu a v úvodním zápase turnaje 11. června v Římě se postaví Turecku. V italském hlavním městě také nastoupí 16. června proti Švýcarsku a 20. června proti Walesu.

Italský tým v neděli oznámil následující:

Brankáři: Gianluigi Donnarumma (Milán), Alex Merritt (Neapol), Salvatore Serego (Turín)

Obránci: Francesco Acerbi (Lazio), Alessandro Bastoni (Inter Milán), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Giovanni Di Lorenzo (Neapol), Emerson Palmieri (Chelsea / ENG), Alessandro Florenzi (Paříž Saint-Germain / FRA) , Gianluca Mancini (Řím), Leonardo Spinazzola (Řím), Raphael Toloy (Atalanta)

READ  Itálie rozdrtí Severní Makedonii 5:2, aby si udržela své naděje na účast na mistrovství Evropy 2024

Záložníci: Niccolo Barrilla (Inter Milán), Brian Cristante (Řím), Jorginho (Chelsea / Velká Británie), Manuel Locatelli (Sassuolo), Lorenzo Pellegrini (Řím), Matteo Pesena (Atalanta), Stefano Sensi (Inter Milán), Marco Verratti (Paříž) Saint) -Germain / FRA

Útočníci: Andrea Belotti (Turín), Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Federico Chiesa (Juventus), Cerro Immobile (Lazio), Lorenzo Insini (Neapol), Matteo Politano (Neapol).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *