Spojené státy porazily Rakousko 7:0 a zlepšily se na 3:0 na mistrovství světa juniorů

Spojené státy porazily Rakousko 7:0 a zlepšily se na 3:0 na mistrovství světa juniorů

Edmonton, Alberta (AFP) – Wyatt Kaiser a Carter Mazur skórovali dvakrát, když Spojené státy v sobotu porazily Rakousko 7:0 a postoupily na mistrovství světa juniorů v týmové hře 3:0.

Za amerického šampiona skórovali také Matt Coronato, Red Savage a Sasha Pastogov. Andrew Oak zastavil 11 ran v první a druhé směně a Remington Kebley ve třetí dokázal čtyři zákroky.

„Věděli jsme, že dnes musíme začít dobře,“ řekl trenér USA Nate Lyman. „Náš program byl dnes jiný a bylo pro nás důležité se rychle adaptovat. Jsem spokojený s tím, jak tým začal v prvním poločase a jak to udržel.“

Spojené státy zakončí nedělní zápas skupiny B proti Švédsku.

V noci Kanada porazila Českou republiku 5:1 a ujala se vedení 3:0 v prvním setu a kapitán Mason McTavish skóroval dvakrát, Kent Johnson vstřelil gól ve stylu lakrosu a přidal asistenci, Greg Ridley a Tyson Foster se také trefili. a Dylan Garand. Provedlo 22 exportů.

„Dělám toto hnutí od svých 14 let a dělám to,“ řekl Johnson. „Teď je to jen nějaká věc v krabici nástrojů.“

Za Česko skóroval Martin Resavi.

V posledním zápase hrálo Německo ve druhé skupině se Švýcarskem.

Copyright © Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován.

READ  Danielle Collinsová vítězí v prvním kole v Madridu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *