Náhled kvalifikace na mistrovství světa 2022: Skotsko, Severní Irsko, Anglie v akci fotbalové novinky

Cesta do Kataru proti evropským zemím pokračuje ve středu kvalifikacemi na mistrovství světa, kterých se zúčastnilo Skotsko, Severní Irsko, Anglie a další.

Skotsko doufá, že zvítězí, protože hostí Faerské ostrovy, zatímco zápas Severního Irska proti Bulharsku je již popsán jako „jeden musí vyhrát“.

Anglie bude doufat, že prodlouží svůj příkladný start proti Polsku, kde bude přítomna také Francie, Německo a Španělsko.

Kvalifikace na mistrovství světa 2022 na Sky Sports

Sledujte středeční kvalifikaci na mistrovství světa 2022 a mezinárodní přátelské zápasy na Sky Sports od 17:00; Sledujte také náš vyhrazený živý blog, sledujte klipy ze hry a nejlepší zápasy zdarma na digitálních platformách Sky Sports.

Sledujte zápas Anglie – Polsko v našem vyhrazeném živém blogu. Sledujte nejžhavější bezplatné zápasy na digitálních platformách Sky Sports po 15 minutách plného času.

Nejen to, ale můžete také sledovat klipy ze hry a reflektory volných zápasů Sky Sports Digitální platformy v našem vyhrazeném živém blogu, takže se máte na co těšit, včetně následujících kombinací:

Středeční zápasy

Skupina dvě: Španělsko se snaží pokračovat v tlaku na Švédsko3:36

Shrnutí zápasu Gruzie – Španělsko z druhé skupiny v kvalifikaci na mistrovství světa ve fotbale FIFA

Řecko a Gruzie – Od 19:45 hod., Živé vysílání červeným tlačítkem Sky Sports Football
Zápas Španělsko a Kosovo – výkop v 19:45, živé vysílání na červeném fotbalovém tlačítku Sky Sports

Španělsko doufá, že bude pokračovat v tlaku na Švédsko na vrcholu skupiny dva, protože je hostitelem Kosova v Seville. Španělsko zatím získalo ze dvou her čtyři body, v neděli zvítězilo v Řecku a v neděli zvítězilo 2: 1, zatímco Kosovo v úvodním zápase druhé skupiny prohralo se Švédskem 3: 0.

Luis Enrique se bude snažit oživit svůj tým poté, co se představil dvakrát pod par, zatímco Bernard Berisha byl vyloučen z Kosova.

Ve druhém zápase skupiny B hostí Řecko, které si od úvodního zápasu připsalo jeden bod, hostující Gruzii, která zatím oba zápasy prohrála.

Skupina C: Mělo by Severní Irsko vyhrát brzy?Náhled obrázku3:36

Nejdůležitější události přátelského zápasu Severního Irska proti USA ve Windsor Parku

Severní Irsko vs Bulharsko Od 19:45 vysílejte živě na Sky Sports Football
Litva vs Itálie – Start v 19:45, živé vysílání na červeném tlačítku Sky Sports Football

Severní Irsko obnoví kvalifikační kampaň na mistrovství světa ve středu večer, když navštíví bulharský park Windsor. Zápas byl označen jako hra typu „must-win“, protože Severní Irsko se snaží vyhnout mezeře ve třetím setu.

Živé kvalifikace na mistrovství světa

Přestože úvodní zápas čtvrtečních kvalifikací skončil porážkou italského týmu 2-0 v Parmě, od druhého poločasu došlo k velkému povzbuzení.

Úkolem nyní je zopakovat, že proti Bulharsku, které zvítězilo pouze v jednom ze svých posledních 10 zápasů – v listopadu přátelské vítězství 3: 0 nad Gibraltarem – a minulý týden doma prohrál úvodní zápas se Švýcarskem 3: 1.

Vedoucí skupiny Itálie v Litvě se snaží upevnit svou dominanci po dvou vítězstvích ze dvou.

Skupina D: Francie se snaží ovládnout skupinuKazachstán 0-2 Francie3:26

Shrnutí zápasu mezi Kazachstánem a Francií ve skupině D kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale FIFA

Bosna a Hercegovina vs Francie – Od 19:45 hodin, živé vysílání v Sky Sports Premier League
Ukrajina a Kazachstán – Začátek zápasu: 19:45, Přímý přenos červeného fotbalového tlačítka Sky Sports

Držitelé světového poháru Francie se snaží upevnit svoji pozici ve skupině D, když navštíví Bosnu a Hercegovinu, která si v 10 zápasech nezískala ani jedno vítězství.

Živé kvalifikace na mistrovství světa

Francie zahájila svoji kampaň vítězstvím 2: 0 nad Kazachstánem v neděli po remíze 1: 1 v úvodním zápase s Ukrajinou minulý týden, zatímco Bosna a Hercegovina v úvodním zápase remizovala s Finskem 2: 2.

Miralem Pjanic se stane druhým bosenským hráčem, který ve své zemi dosáhne 100 čepic, zatímco Anthony Martial pravděpodobně nebude hrát ve francouzském národním týmu kvůli zranění kolena.

V dalším zápase skupiny D hostí Ukrajina s nízkým hodnocením Kazachstán.

Skupina F: Neporažené Skotsko hledá první vítězstvíObrázek souboru ze dne 16. 11. 2019 skotského trenéra Steva Clarka během kvalifikačního zápasu UEFA Euro 2020 na stadionu GSP v Nikósii0:39

Skotský trenér Steve Clark se při výběru týmu příliš nevzdal, ale připustil, že by zvážil změnu brankáře.

Skotsko a Faerské ostrovy – Od 19:45 hodin v přímém přenosu na hlavní události Sky Sports
Rakousko vs Dánsko – Start v 19:45, živé vysílání na Red Button Sky Sports Football
Moldavsko vs Izrael – zápas začíná v 19:45, živé vysílání na fotbalovém červeném tlačítku Sky Sports

Steve Clark chce, aby pozitivita kolem dlouho očekávané skotské kvalifikace na mistrovství Evropy posílila jejich nabídku na mistrovství světa v Kataru.

Skoti nastoupí ve svém prvním velkém finále poprvé od roku 1998, kdy se letos v létě setkají s Anglií, Chorvatskem a Českou republikou na konci Euro 2020.

Živé kvalifikace na mistrovství světa

Před tím však tým Clarke hledal pokrok v kvalifikaci na mistrovství světa 2022, ale musel jednat poté, co zahájil kvalifikační kampaň losováním 2: 2 doma v Rakousku a 1: 1 remíza v neděli v Izraeli. noc.

Před zápasem skupiny F doma proti Faerským ostrovům v Hampden Parku ve středu v noci skotský trenér uvítal jakékoli zvýšení očekávání jako „dobrou věc“ a dodal připomínku nedávného úspěchu.Náhled obrázku3:05

Nejdůležitější události zápasu mezi Izraelem a Skotskem v VI. Skupině kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale FIFA

Řekl: „Poprvé za 23 let se nám podařilo kvalifikovat na velký turnaj a nechceme na něj zapomenout. Nechceme zapomenout na dobrý pocit. Nechci, aby kdokoli byl. Negativní, v táboře to rozhodně není negativní. “

Steve Clark naznačil, že by mohl vyměnit brankáře na návštěvě Faerských ostrovů, které v Moldavsku remizovaly 1: 1 a poté s Rakouskem prohrály 3: 1.

Pravidelný první hráč David Marshall byl ve své zemi v dobrém stavu, ale minutu před koncem prvního poločasu v Izraeli čelil určité kritice, že se pokusil zachránit střelu z dálky z role Peretze.

V ostatních zápasech skupiny F se vedoucí setkají ve Vídni s Rakouskem (čtyři body) a Dánskem (šest bodů), zatímco Moldavsko bude hostit Izrael.

Skupina A: Poslední šance udělat dojem na Anglii?Náhled obrázku3:43

Nejdůležitější události zápasu Albánie – Anglie ze skupiny A v kvalifikaci na mistrovství světa ve fotbale FIFA

Zápas Anglie – Polsko – výkop v 19:45, sledujte náš živý blog a sledujte nejdůležitější události 15 minut po skončení zápasu
Andorra vs Maďarsko – Start v 19:45, živé vysílání na červeném fotbalovém tlačítku Sky Sports
Zápas San Marino – Albánie – začátek v 19:45, živé vysílání červeným tlačítkem Sky Sports Football

Anglie může mít perfektní kvalifikační rekord Světového poháru, ale Gareth Southgate se bude soustředit také na nadcházející evropské mistrovství.

Ačkoli na Mason Mount během této mezinárodní pauzy udělali velký dojem, hráči jako Kalvin Phillips, Jude Bellingham a Tyrone Mings doufají, že budou mít více herního času, aby zvýšili své šance na snížení letního turnaje v posledním soutěžním zápase před oznámením velkého týmu.

Polsko může být víc než jen tým dvouhry, ale práce Anglie bude určitě o něco jednodušší, aniž by se Robert Lewandowski postavil ve Wembley.

Historický střelec chybí zranění a Paulo Sousa také čelí osobním problémům kvůli koronaviru. Camille Pyatkovsky v posledním kole testování uzavřel smlouvu s Covid-19, Matthews Klitsch a Lukas Skurupski měli v posledních dnech pozitivní výsledek. Výsledky testů Grzegorze Krychowiaka byly v úterý zpočátku pozitivní, ale polská asociace potvrdila, že provedla druhý test na přítomnost koronaviru, který byl negativní. Soukromým letadlem odcestuje do Londýna, aby se připojil ke zbytku polského národního týmu, a ve středu by měl začít ve Wembley.

V ostatních zápasech skupiny A hostí Andorra bez bodu Maďarsko, zatímco Albánie jde do San Marína.

Skupina deset: Německo doufá v další oživeníNáhled obrázku2:59

Nejdůležitější události zápasu mezi Rumunskem a Německem ve skupině J kvalifikace na mistrovství světa ve fotbale FIFA

Arménie vs Rumunsko – zápas 17:00, živé vysílání na Sky Sports Football
Německo vs Makedonie – Začátek v 19:45, živé vysílání na červeném fotbalovém tlačítku Sky Sports
Lichtenštejnsko – Island – prohlídka 19:45

Německo hledá ve středu tři vítězství ze tří, protože v Duisburgu hostí Severní Makedonii.

Poté, co Joachim Low porazil Island a Rumunsko bez toho, aby se vzdal, usiluje o získání větší dynamiky, aby vyrovnal ponižující porážku Španělska ze 6. – 6. Listopadu.

Timo Werner hledá ve středu výchozí bod, zatímco Jamal Musiala také hledá úplný začátek.

Arménie, která také zaznamenala dvě vítězství, bude hostit Rumunsko, zatímco Lichtenštejnsko a Island, oba ne vítězi, nastoupí ve Vaduzu.

READ  Skotští šampioni by se mohli stát „legendami“ minulosti - sportem

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *