Nástroje Google Keep Material You jsou přepracovány

Oznámením, že Keep získává materiál, který přepracováváte, Google včera Nezmínil, že byly představeny také nové nástroje. Od té doby jsme je povolili a jsou docela cool.

O aplikaci APK Insight: V tomto příspěvku „APK Insight“ jsme rozbalili nejnovější verzi aplikace, kterou Google nahrál do Obchodu Play. Když tyto soubory dekompilujeme (v případě aplikací pro Android se nazývají soubory APK), můžeme v tomto nápovědě v různých možných funkcích vidět různé řádky kódu. Mějte na paměti, že Google tyto funkce může nebo nemusí dodávat vůbec a naše interpretace toho, co jsou, může být neúplná. Pokusíme se však umožnit těm, kteří se chystají dokončit, aby vám ukázali, jak by vypadali, kdyby účtovali. S ohledem na to pokračujte ve čtení.

Redesign aplikace je jednoduchý a začíná plochým vyhledávacím polem ve tvaru pilulky s nabídkou hamburgeru, přepínačem nabídky/zobrazení mřížky a profilovým obrázkem. Tato krabice a spodní lišta působí lehčím dojmem, zatímco je zde nový kulatý čtvercový FAB, který podivně zachovává čtyřbarevné „plus“, které mizí všude jinde. Toto jsou hlavní materiály, které v aplikaci pro psaní poznámek od Googlu překomponujete.

Widgety jsou zde skutečným upgradem. Stejně jako v Disk GoogleK dispozici je „Quick Snap“ ve tvaru X, který vám umožní vytvořit nový kontrolní seznam, kresbu, zvukový záznam nebo poznámku k fotografii. Ten nyní používá viditelnější ikonu kamery, zatímco zadávání prostého textu lze zahájit klepnutím na střed.

Tento nástroj by měl mít velikost alespoň 3 x 2, zatímco běžný formát pásky je stále k dispozici. Ve hře 4 × 1 získáte všech 5 akcí, ale 3 × 1 vám poskytne položku na domovské obrazovce, která slouží pouze k pořízení nové poznámky.

Seznam poznámek Google Keep může být zatím nejlepším widgetem pro vaše články. Předchozí návrh ukázal nejvyšší řadu zkratek sestavení následovanou jednoduchým posouvatelným posuvem.

READ  Android 12: Rychlé nastavení přidává Google Pay, ovládací prvky a napájení

Tento přepracovaný widget má podobnou intenzitu jako aplikace – zvláště když se rozbalí, aby zabíral celou obrazovku – což někteří lidé s aplikací Keep již dělají. Klávesové zkratky se přesunou doprava s výrazným „Přidat poznámku“ FAB v rohu. Vlevo dostanete nabídku, která obsahuje zaoblené rohy. V šířce 3 ztratíte postranní panel a získáte správný FAB, vpravo dole, stejně jako v aplikacích. Vypadá to, že používáte celou aplikaci přímo na domovské obrazovce.

Přepracovaný materiál Google Keep a aktualizované nástroje jsou vydávány s verzí 5.21.361.

Děkuji za JEB Decompiler, čehož někteří rozebírači APK Insight využívají.

Dylan Russell Přispějte k tomuto článku

Další vaše články:

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Další novinky najdete na YouTube 9to5Google:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *