Nástroje Google Keep Material You jsou přepracovány

Oznámením, že Keep získává materiál, který přepracováváte, Google včera Nezmínil, že byly představeny také nové nástroje. Od té doby jsme je povolili a jsou docela cool.

O aplikaci APK Insight: V tomto příspěvku „APK Insight“ jsme rozbalili nejnovější verzi aplikace, kterou Google nahrál do Obchodu Play. Když tyto soubory dekompilujeme (v případě aplikací pro Android se nazývají soubory APK), můžeme v tomto nápovědě v různých možných funkcích vidět různé řádky kódu. Mějte na paměti, že Google tyto funkce může nebo nemusí dodávat vůbec a naše interpretace toho, co jsou, může být neúplná. Pokusíme se však umožnit těm, kteří se chystají dokončit, aby vám ukázali, jak by vypadali, kdyby účtovali. S ohledem na to pokračujte ve čtení.

Redesign aplikace je jednoduchý a začíná plochým vyhledávacím polem ve tvaru pilulky s nabídkou hamburgeru, přepínačem nabídky/zobrazení mřížky a profilovým obrázkem. Tato krabice a spodní lišta působí lehčím dojmem, zatímco je zde nový kulatý čtvercový FAB, který podivně zachovává čtyřbarevné „plus“, které mizí všude jinde. Toto jsou hlavní materiály, které v aplikaci pro psaní poznámek od Googlu překomponujete.

Widgety jsou zde skutečným upgradem. Stejně jako v Disk GoogleK dispozici je „Quick Snap“ ve tvaru X, který vám umožní vytvořit nový kontrolní seznam, kresbu, zvukový záznam nebo poznámku k fotografii. Ten nyní používá viditelnější ikonu kamery, zatímco zadávání prostého textu lze zahájit klepnutím na střed.

Tento nástroj by měl mít velikost alespoň 3 x 2, zatímco běžný formát pásky je stále k dispozici. Ve hře 4 × 1 získáte všech 5 akcí, ale 3 × 1 vám poskytne položku na domovské obrazovce, která slouží pouze k pořízení nové poznámky.

Seznam poznámek Google Keep může být zatím nejlepším widgetem pro vaše články. Předchozí návrh ukázal nejvyšší řadu zkratek sestavení následovanou jednoduchým posouvatelným posuvem.

READ  Zpráva uvádí, že globální nedostatek čipů ovlivňuje produkci iPadů a MacBooků

Tento přepracovaný widget má podobnou intenzitu jako aplikace – zvláště když se rozbalí, aby zabíral celou obrazovku – což někteří lidé s aplikací Keep již dělají. Klávesové zkratky se přesunou doprava s výrazným „Přidat poznámku“ FAB v rohu. Vlevo dostanete nabídku, která obsahuje zaoblené rohy. V šířce 3 ztratíte postranní panel a získáte správný FAB, vpravo dole, stejně jako v aplikacích. Vypadá to, že používáte celou aplikaci přímo na domovské obrazovce.

Přepracovaný materiál Google Keep a aktualizované nástroje jsou vydávány s verzí 5.21.361.

Děkuji za JEB Decompiler, čehož někteří rozebírači APK Insight využívají.

Dylan Russell Přispějte k tomuto článku

Další vaše články:

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Další novinky najdete na YouTube 9to5Google:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *