A konečně, lékařské pokyny se týkají péče o dospělé s Downovým syndromem

Zástupný symbol při načítání akcí článku

V šedesátých letech to bylo Omar Od člověka s Downovým syndromem, kterému bylo pouhých 10 let.

Dnes to byla období života natažené do 60 let. Ale až donedávna neexistovaly žádné pokyny pro řešení konkrétních zdravotních problémů, kterým čelí mnoho dospělých s Downovým syndromem.

Nyní, Instruuje Rodiny a pečovatelé mají nový soubor rad ohledně péče o lékařské potřeby dospělých s chromozomálními abnormalitami.

Vyvinuto společností Mezinárodní nadace pro Downův syndrom (GLOBAL), přední nezisková a advokátní organizace zaměřená na zlepšování zdraví lidí s tímto onemocněním. Podnik spolupracoval s Klinickí ředitelé Z osmi největších lékařských center Downova syndromu a dalších odborníků po konzultaci s dospělými s Downovým syndromem, jejich rodinnými příslušníky a dalšími obhájci.

Pro lidi s Downovým syndromem je život delší, ale pod mrakem

Rodinná publikace shrnuje pokyny, které byly poprvé publikovány pro klinické lékaře v recenzním hodnocení Článek – Komodita V JAMA.

Doporučení se týkají devíti nejčastějších zdravotních problémů, se kterými se potýkají dospělí s Downovým syndromem: problémy s chováním, demence, cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, obezita, nestabilita kostí na bázi lebky a krku, osteoporóza, problémy se štítnou žlázou a celiakie. .. .

Jak dlouho může koronavirus změnit způsob, jakým přemýšlíme o zdravotním postižení

Pokyny odrážejí důležitost přizpůsobení léčby pacientům a vyvarování se chybné diagnózy. Některé rizikové faktory jsou nejasné a některé způsoby léčby mohou být nebezpečné. Nadace říká, že mnoho otázek kladených lékařskými autory nemělo žádné publikované výzkumné důkazy – což podle úředníků bylo důkazem rozdílů, kterým čelí lidé s Downovým syndromem.

Přestože se jedná o nejčastější chromozomální poruchu ve Spojených státech, účinek Přibližně 1 ze 700 narozených dětí byl výzkum Downova syndromu historicky podfinancován ve srovnání s jinými hlavními genetickými stavy. Ale tohle je měnící se Kvůli sebeobháji a snaze rodičů, pečovatelů, lékařů a dalších. Dnes se provádí další výzkum. Diskriminace a nerovnosti však přetrvávají. Někteří poskytovatelé zdravotní péče se stále spoléhají na nepřesné nebo zastaralé informace o stavu.

READ  Jediné úplné zatmění Slunce v roce 2021 vytvořilo nad Antarktidou ohromující podívanou

Chcete se podívat na nové pokyny? návštěva bit.ly/DownGuidelines Ke stažení průvodce zdarma.

Mezinárodní směrnice lékařské péče pro dospělé s Downovým syndromem

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.