absurdní český komediální vlak ve střižně

– Druhý ročník projektu režiséra Jerryho Havelky, který debutoval komedií Absurd Room přátelé, soustředěný na divoký železniční vagón

Herec Jaroslav Plessel na place vlak (© Jaroslav Kothel)

Český herec a dramatik Jerry Havelka Jako filmový režisér debutoval svou úspěšnou komedií Room Absurd přátelé [+see also:
trailer
film profile
]
(Na základě jeho vlastní hry). Jeho celovečerní debut získal dvě ceny za nejlepší scénář – jednu na cenách Český lev (viz novinky) a druhou na Cenách české filmové kritiky (viz novinky) – a Theresa Ramba Podobnou dvojnásobnou výhru zaznamenala také za svůj výkon ve švihu. Kromě tohoto kritického uznání, přátelé Nakonec to bylo 20y Nejvýdělečnějším domácím kasovním filmem roku 2019 (viz novinky) a nejpřekvapivějším je 14. filmy Nejvýdělečnější film pandemického roku 2020 (viz novinky). Po tomto úspěšném debutu Havelka nyní ukončil natáčení svého druhého filmu, vlak, aktuálně ve střižně.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

Asistent, se kterým se podílel na scénáři David Dvořák, přehodnocuje svůj již osvědčený vzorec z přátelé V této hořké tragikomedii. Jeho druhý film ukazuje hadrovou skupinu pasažérů uvězněných v malém železničním vagónu, který omylem vyrazil bez řidiče. Nouzová situace se stává katalyzátorem vyšetřování osobních a romantických vztahů mezi cestujícími na palubě, kteří se snaží zachránit sami sebe. zaměstnanost vlak, režisér se s mnoha svými přátelé Spolupracovníci včetně producenta Marek Jenichick a textový editor Jaroslav Stochlík.

Jana Plodková A Igor Šmila Hvězda jako pár a výrazné osobnosti spolu s podpůrným týmem, který se skládá z Genoveva BokováA Jaroslav BlissellA Alois CivilíkA Citrade GoetzA Tereza MaříkováA Václav Kopta a další. „Scénář je skvěle napsaný jako absurdní komedie a má jemné náznaky parodie. Je založen na vtipné události, která vypadala tragicky, ale nakonec se v podstatě nic špatného nestalo,“ řekl Havelka. Film je chronologicky zakázku a ve studiu pomocí LED stěny.

READ  Trenér Walesu Robert Page posílá vzkaz Antoniovi Contemu po brilantnosti obránců Tottenhamu

vlak Produkoval Marek Genecic z Elekta Praha a koprodukce České televize a Cinema Art, které se postarají o uvedení do kin, plánované na začátek února 2022. Film podpořil Český filmový fond.

(Článek pokračuje níže – informace o firmě)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *