„Čeští mistři, skvělá akce“

Danny Willett, vítěz Masters v roce 2016, se účastní svého třetího vystoupení v České republice, když na svých posledních dvou startech v Praze dokončil T13 a T18.

Danny Willett, hlásí

„Těším se na návrat do České republiky.“

Czech Masters je skvělá událost a Praha je nádherné město. Tento zápas si hráči velmi cení a doufám, že to bude skvělé prostředí pro tento týden. “ Organizátoři Solheim Cupu a BMW 2021 oznámili, že BMW během týdne Solheim Cupu, který se bude konat od 31. srpna do 6. září v klubu Inverness v Toledu v Ohiu, vytvoří soutěž celebrit.

Ve čtvrtek 2. září ve 14:00 se v klubu Inverness budou konat celebrity turnaje, ve kterých budou celebrity a hráči bojovat o zahajovací korunu. „Jsme potěšeni, že můžeme tento týden oživit soutěž celebrit BMW na Solheim Cupu,“ řekla Becky Newell, ředitelka Solheim Cupu.

„Turnaj je navržen s ohledem na fanoušky, aby zlepšili zážitek pro ty, kteří se účastní Solheim Cupu, a těšíme se, až si tyto hráčky vyzkouší v Inverness Clubu jako jeden z nejslavnějších týmů ženského golfu.

Oba týmy v populárním turnaji budou mít číslo 10 ve formě tahanic. Trojnásobná kapitánka týmu US Solheim Cup a 31násobná vítězka LPGA Tour Julie Inksterová a šestinásobná členka amerického týmu a klíčová šampionka Morgan Brussel hostují hostitele Radio Hall of Fame a bývalého defenzivního lajnaře NFL Mike Colicka.

Jeden z týmů nebude řídit nikdo jiný než multi-platinový prodavač a trojnásobný country umělec Darius Rucker, držitel ceny Grammy. „Solheim Cup je cenná událost a vždy se těším, až budu nejlepším golfovým fanouškem,“ řekl Rucker.

„Jsem hrdý na to, že jsem na stejném hřišti jako tito talentovaní hráči a nemůžu se dočkat přátelského zápasu na turnaji celebrit!“.

READ  News Digest: Jedeme do tábora pro migranty u českých hranic

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.