Badrek Harrington: „Česko, nejlepší vzpomínky“

Hlavní šampióni Petrik Harrington, Henrik Stenson a Danny Willett povedou hvězdné pole na letošní přehlídce D + D Real Czech Masters, protože show se vrátí do Dubaje koncem tohoto měsíce.

Badreik Harrington, zprávy

Mám krásné vzpomínky na události v letech 2018 a 2019.

Je to skvělé golfové hřiště a velká zásluha Petera Tedka a jeho týmu na rozvoji golfové hry v České republice. “

Ve čtvrtek 2. září ve 14:00 se v klubu Inverness budou konat celebrity turnaje, ve kterých budou celebrity a hráči bojovat o zahajovací korunu. „Jsme potěšeni, že můžeme tento týden oživit soutěž celebrit BMW na Solheim Cupu,“ řekla Becky Newell, ředitelka Solheim Cupu.

„Turnaj je navržen s ohledem na fanoušky, aby zlepšili zážitek pro ty, kteří se účastní Solheim Cupu, a těšíme se, až si tyto hráčky vyzkouší v Inverness Clubu jako jeden z nejslavnějších týmů ženského golfu.

Oba týmy v populárním turnaji budou mít číslo 10 ve formě tahanic. Trojnásobná kapitánka týmu US Solheim Cup a 31násobná vítězka LPGA Tour Julie Inksterová a šestinásobná členka amerického týmu a klíčová šampionka Morgan Brussel hostí hostitele Rádia síně slávy a bývalého defenzivního pochodníka NFL Mikea Colicka.

Jeden z týmů nebude řídit nikdo jiný než multi-platinový prodavač a trojnásobný country umělec Darius Rucker, držitel ceny Grammy. „Solheim Cup je cenná událost a vždy se těším, až budu nejlepším golfovým fanouškem,“ řekl Rucker.

„Jsem hrdý na to, že jsem na stejném hřišti jako tito talentovaní hráči a nemůžu se dočkat přátelského zápasu na turnaji celebrit!“.

READ  Český startupový ekosystém na podzim 2022

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *