Cyklistka Magyra Wallaceová, 8. ve sprintu, Keirin v ČR

Cyklistka Magyra Wallaceová, 8. ve sprintu, Keirin v ČR
hra


Cyklistka z Trinidadu a Tobaga Magaira Wallaceová se 5. května představí ve čtvrtfinále ve sprintu proti Polce Marlině Karwacké na Velké ceně Junecku v České republice. – Foto s laskavým svolením Magaira Wallace

Cyklistka Trinidadu a Tobaga Magaira Wallace zaznamenala na Velké ceně Juneau v České republice 4. a 5. května dvě osmá místa ve sprintu žen a keirinu.

Jeden z jeho závodníků na Keirinu, 18letý Wallace, skončil čtvrtý za třemi polskými jezdci a postoupil do finále 7-12. Tam skončil celkově druhý a osmý, první pětici dominovalo Polsko.

V úvodním kole sprintů zajel duální medailista z Hry mládeže Commonwealthu Wallace osmý nejrychlejší čas 11,865 sekundy a postoupil do čtvrtfinále.

Polská tempomatka Marlina Karwacka ji však předčila ve dvou přímých jízdách třízávodního rozjížďky. Polsko zabralo ve sprintu žen jedna-dva-tři.

Osmé místo v tomto podniku druhé třídy pomohlo Wallaceovi získat cenné body Mezinárodní cyklistické unie (UCI).

Ve své honbě za body pokračoval na Class-One Grand Prix Framer v Praze ve dnech 10.–11. května a své evropské turné zakončil 12. května dalším podnikem Class-Two, Grand Prix Prague.

Wallace míří do Prahy, aby získal body UCI pro kvalifikaci na vrcholné akce na začátku příštího olympijského cyklu.

K němu se připojuje jeho trenér JLD Cycling Academy, dvojnásobný olympionik a mistr světa ve sprintu a keirinu Ngsane Philip a matka Corey Wallace.

READ  Zrekonstruujte dům pro dílo salesiánských otců Dona Boska v České republice – pomozte církvi v nouzi

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *