Fall Guys byl na Switch a Xbox odložen na neurčito

Pád kluci Nepřijde A Koneckonců toto léto. Mediatonic je uvolnění Bitva královna čarodějnice Na těch konzolách. Studio neřeklo, kdy očekávalo, že se tyto verze dostanou do světa, ale vysvětlovalo to, proč byly odsunuty.

Epické hry , Umožnění vývojářům přístup k široké škále nových nástrojů a příležitostí. Výsledkem je, že okno pro letní vydání pro Xbox a Switch je „bohužel stále příliš brzy na to, abychom mohli zahrnout všechny skvělé nové funkce, na kterých pracujeme,“ řekl Mediatonic.

Studio se stále snaží přinést hru na konzoly ASAP, ale budete si muset počkat o něco déle, než jste čekali. když Pád kluci Přistáváte na těchto platformách, crossplay by měl být konečně připraven, takže můžete hrát s přáteli přes Switch, Xbox, PlayStation 4 a 5 a PC.

Co se týče dalších současných hráčů, Mediatonic říká, že s nadcházející aktualizací v polovině sezóny přicházejí dvě nové minihry (nebo kola). V plánu jsou stále sezónní aktualizace spolu s novými jízdami a představeními (například seznamy úrovní) a dalšími kostýmy, jak vývojáři vyrostou z verzí Switch a Xbox.

Pád kluci Byl vydán v srpnu a byl okamžitým hitem, který ve službě Steam vydělal miliony prodejů . Byl také . Je to zklamáním, že hráči Switch a Xbox byli na delší dobu vynecháni ze zábavy, ale alespoň se můžeme těšit na crossoverovou hru.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  GameStop Černý pátek PS5 a Xbox Series X dnes znovu naskladněny – kdy a které obchody budou mít zásoby

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.