Objev nové Fortnite Season 7 má některé hráče velmi zmatené

Nový Je to elektronická hra Sezóna 7 Discovery má některé hráče na Nintendo Switch, PC, PlayStation, Xbox a mobilních zařízeních naprosto zmatené. Epické hry škádlují Sezónu 7 Stopy a obtěžovatelé jsou vágní. Z toho všeho se teprve uvidí, co se stane, ale nějak to bude zahrnovat mimozemšťany i klokany, které se přirozeně chovají jako arašídové máslo a želé.

Přechod na Twitter, Je to elektronická hra Únik a značka HypeX citovali slovo, že klokani se objevují na grafu zvukového spektra z telefonního čísla sezóny 7 na začátku tohoto týdne. Navíc existují některé vokální linky od postavy, kterou tento týden Turk unikl, a zmiňují australského maskota. Jinými slovy, zdá se, že do hry přicházejí svalové savci, pravděpodobně v sezóně 7, která je z mnoha důvodů matoucí.

Jak již bylo naznačeno, není jasné, jak budou klokani souviset se sezónou 7, která se zdá být soustředěna kolem mimozemšťanů a invaze mimozemšťanů. Navíc, i když má smysl do hry přidat konkrétní zvířata – například vlky -, není jasné, jaká je motivace pro přidání klokanů. Klokani nejsou zrovna zvířata, která lze lovit a zabíjet, a proto si někteří hráči myslí, že budou jakýmsi vozem / vozidlem.

Epické hry samozřejmě mohly všechny zmatky a spekulace rozdrtit komentářem, ale to se prostě nestane. Nejen, že neexistují žádné komentáře k únikům a spekulacím, ale s blížící se sezónou 7 nemá smysl v tuto chvíli nic říkat. Pokud k tomu dojde, příběh odpovídajícím způsobem aktualizujeme.

READ  Říká se, že xQc bude trvale zakázán ze serveru GTA RP NoPixel

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *