Kiss potvrzují své poslední britské rande v rámci svého turné End Of The Road

Kiss potvrzují své poslední britské rande v rámci svého turné End Of The Road

Kiss potvrdili data rozlučkového britského turné kapely, které se uskuteční příští rok jako součást jejich turné End Of The Road.

Americká rocková kapela založená v roce 1973 a v současné době ji tvoří členové Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer.

Poté, co původně oznámili svůj odchod do důchodu v roce 2000, skupina nyní oznámila data svých posledních vystoupení ve Velké Británii, které se budou konat v Plymouthu, Birminghamu, Newcastlu, Londýně, Manchesteru a Glasgow v roce 2023.

Termíny se původně měly konat v roce 2021, nicméně kapela musela vystoupení odložit kvůli Covidu.

Kapela vystoupí v několika britských městech v rámci End of the Road Tour (Kiss/PA)

Skupina, známá pro své nadživotní oblečení a dramatický černobílý make-up, byla v dubnu 2014 uvedena do Rock and Roll Hall of Fame.

V rámci turné End Of The Road, které poběží v červnu a červenci příštího roku, vystoupí kapela také po Evropě s vystoupeními v České republice, Nizozemsku, Bruselu, Francii, Itálii, Švédsku, Německu a Norsku.

Case před britskými daty řekl: „Všechno, co jsme vybudovali a vše, co jsme za poslední čtyři desetiletí dobyli, by se nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří za ta léta zaplnili kluby, arény a stadiony. .

„Toto bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří ještě neviděli. Kiss Army, loučíme se na našem posledním turné s naší dosud největší show a jdeme stejnou cestou jako přišel… bez lítosti a nezastavitelný.“

Předprodej vstupenek na britskou část turné Kiss End Of The Road bude v prodeji 13. prosince v 10:00 hodin, poté bude 16. prosince následovat všeobecný prodej.

READ  Ministr: Hašení obrovského požáru v českých lesích: Ministr

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *