Sony příští týden představí 3 nová sluchátka a dvě nové obrazovky

Minulý týden jsem hlásil přes Vyzkoušejte tvrdé návody Sony se připravovalo na možné odhalení nové konzole PlayStation 5 Pro v blízké budoucnosti. Tento předpoklad byl založen na znalosti, že Sony tento víkend skutečně odhaluje nová zařízení.

Ačkoli neexistuje žádné potvrzení o tom, zda bude konzola detekována nebo ne, dává to smysl. Oficiální potvrzení zatím neexistuje „uvnitř“ Potvrzující, že tomu tak je, však zdroje potvrdily, pokud vědí, to, co ukáže Sony příští týden.

Informace o jedné skupině zařízení již byly poskytnuty OTEVŘENONová sluchátka Sony. Toto je novinka „Enzon“ Sluchátka řady H, se třemi sadami, které budou odhaleny příští týden. INZONE H3, INZONE H7 a INZONE H9 přicházejí s 360-stupňovým prostorovým zvukem pro hraní her a všechny mají certifikaci Discord.

Inzone H3:

  • drátová sluchátka
  • nejlevnější sluchátka
  • 360 prostorový zvuk

Inzone H7:

  • bezdrátová sluchátka
  • 360 prostorový zvuk
  • Nejlepší výdrž baterie
  • bezdrátová sluchátka
  • 360 prostorový zvuk
  • nejdražší sluchátka
  • Zvuk potlačení hluku

Ceny sluchátek nebyly zveřejněny. Kromě tří nových sluchátek se Sony chystá také představit dva zcela nové herní monitory pod značkou INZONE, Exkluzivní funkce PlayStationkterá zahrnuje automatické mapování tónů HDR a automatický režim žánrového obrazu.

Podle mých zdrojů bude jeden z těchto monitorů hrát ve 4K při 144 Hz, zatímco druhý bude hrát ve Full HD při 240 Hz. Obě zařízení jsou popsána jako „Ideální pro PS5“ A má podporu VRR (HDMI/G-Sync) a funkci nízké latence (1 ms GtG). Sony u obou displejů zohlednilo i HDR (4K/144Hz DisplayHDR600, FullHD/240Hz DisplayHDR400).

Také se věří, že obě tyto obrazovky přijdou s ním Funkce Game Assistkterý zahrnuje obrazovky, které zobrazují počet snímků za sekundu, herní dobu, hledáček, optimalizaci jasu v tmavých místech (černý ekvalizér), optimalizaci jasu a kontrastu – pro lepší vidění nepřátel s těmito funkcemi vypnutými/zapnutými podle přání uživatele.

READ  IPhone 13 vypadá tváří v tvář redesignu Pixel 6 více zklamáním

Ceny monitorů nebyly zveřejněny. Stále však není jasné, zda Sony odhalí i novou Pro konzoli, ale mé zdroje uvedly, že těchto pět nových kusů nového hardwaru má být odhaleno příští týden a mají být součástí nové značky Sony.“ INZONE „.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.