Nintendo rozšiřuje online službu Switch N64 o další dva tituly

Nintendo oznámilo, že přidá originál Mario Party hra a Mario Party 2 Přichází na Nintendo Switch N64 Service 2. listopadu.

Mario Party zde debutovala v letech 1998/1999, následovala pokračování v roce 1999 v Japonsku a v roce 2000 zde na Západě. Tyto Switch verze hry budou podporovány funkcí Switch Online a budou také podporovat čtyři hráče.

Zde je shrnutí každé oficiální PR hry Nintenda:

Mariova párty:

Mario Party Byl spuštěn pro systém Nintendo 64 v roce 1999 a byl začátkem původní party pro sérii! V této klasické párty hře pro čtyři hráče se připojíte k Mariovi a přátelům v devíti akcí nabitých dobrodružných deskách a 56 minihrách v kompetitivním multiplayeru* (nebo sólo!).

Mario Party 2:

pořád večírky Mario Party 2 A slavte znovu jako rok 2000! Mario a jeho přátelé se vracejí do Houbového království, kde hrají další kolo Bowserových deskových her, doplněných luxusním oblečením, novými dobrodružnými deskami a minihrami.

Samozřejmě, že se chcete připojit k této zábavě, musíte si předplatit členství Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Získáte tak přístup k hrám N64, titulům Sega Mega Drive/Genesis a také dalšímu obsahu DLC v některých hrách Switch. Stejné dva zápasy bude 2. listopadu hostit také Japonsko.

Zbývající tituly v aktuální řadě N64 NSO od Nintenda zahrnují Mario Party 3A Stadion pokémonůA Pokemon stadion 2A 1080 na leděA 64- Masúd A také Zlaté oči 007. Japonsko dostane sklizňový měsíc 64velmi.

Zde je seznam her, které jsou stále na cestě k provozu v letech 2022 a 2023:

Foto: Nintendo

Co si myslíte o nejnovějších hrách oznámených pro Switch Online? Řekněte nám to v komentářích.

READ  Byl vydán neoficiální port Nintendo Switch pro Grand Theft Auto Vice City

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.