Stížnosti říkají, že závada na zařízeních Galaxy S23 a S23 Plus způsobuje rozmazané fotografie

Stížnosti říkají, že závada na zařízeních Galaxy S23 a S23 Plus způsobuje rozmazané fotografie
Není neobvyklé, že se nové smartphony setkávají s problémy a většinou se jedná o softwarové chyby. Bohužel se zdá, že tomu tak není Samsung Galaxy S23 a S23 Plus. Zdá se, že telefony mají vadnou hlavní čočku, což má za následek rozmazané fotografie.

Mnoho uživatelů Galaxy S23 a S23 Plus říká, že si na fotografiích pořízených z telefonů všimli rozmazání v podobě banánu nebo prstenu. V zásadě se některé části fotografií zdají rozmazané a neostré.

Nejvíce je to patrné u obrázků, které obsahují text, i když to neznamená, že ostatní obrázky jsou vůči tomuto problému imunní. Pokud vám nejde o kvalitu obrazu, možná si těchto problémů nevšimnete, ale pokud se podíváte pozorně, některé části obrázků jsou rozhodně rozmazané a nejsou tak ostré jako jiné.

Deník Říká, že jeho Galaxy S23 Plus má také tento problém. Obrázky se také jevily rozmazané v režimu RAW, který umožňuje přístup k nekomprimovaným obrazovým datům přímo ze snímače, což je vedlo k závěru, že na straně softwaru nejde o problém.
lidé v SamMobile Říkají, že dokázali replikovat problém na jednotkách Galaxy S23 a S23 Plus, ale problémy měly pouze textové obrázky a dokumenty.

Zdá se, že většina postižených jednotek byla vyrobena ve Vietnamu, kde se vyrábí většina telefonů Samsung, ale problém mají také některé indické a jihokorejské jednotky.

Někteří majitelé Galaxy S22 loni uvedli, že snímky produkované telefonem byly na okrajích rozmazané, ale tento problém byl v nastavení opravitelný a netýkal se velkého počtu uživatelů.

Zdá se, že něco není v pořádku s objektivem na 50MP základní jednotce. Buď je nekvalitní, nebo je mírně nakloněný. Samsung se k problému zatím nevyjádřil, a pokud se ukáže, že se jedná o hardwarovou závadu, budou možná muset dotčení uživatelé svůj modul fotoaparátu vyměnit. Říká se, že Samsung Přestože se pro řadu Galaxy S23 připravuje obrovská aktualizace fotoaparátu, je malá naděje, že se problém vyřeší.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *