Obhájkyně titulu US Open a nasazené jedničky Kritchikova a Siniakova vypadly ve čtyřhře žen

Obhájkyně titulu US Open a nasazené jedničky Kritchikova a Siniakova vypadly ve čtyřhře žen

Markéta Vondroušová z Česka reaguje na zápas proti Italce Martině Trevesanové během druhého kola tenisového US Open ve čtvrtek 31. srpna 2023 v New Yorku.John Minchello/AP

NEW YORK (AP) — Nejlepší nasazené a obhájkyně ženského titulu ve čtyřhře na US Open Barbora Krichková a Kateřina Siniaková vypadly z turnaje v pátek ve druhém kole.

Prohrály 6-2 6-3 s Češkami Markétou Vondroušovou, wimbledonskou šampionkou ve dvouhře, a Barborou Strýcovou, která získala titul ve čtyřhře v All England Clubu.

Kričiková a Siniaková dokončily své grandslamové kampaně loňským vítězstvím ve Flushing Meadows. To završilo dominantní sezónu v hlavních ligách, protože vyhráli všechny tři šampionáty, které hráli. Nebyli schopni obhájit svůj titul z French Open 2021 poté, co byla Krejková pozitivně testována na koronavirus.

Strýcová letos odešla z důchodu po porodu dítěte a spojila se s Tchajwankou Hsieh Su-wei, aby vyhrála svůj druhý wimbledonský titul ve čtyřhře.

Ztráta Kričikové a Siniakové způsobila, že třetí nasazený tým Američanek Coco Gauff a Jessica Pegula se stal nejvýše nasazenými nasazenými hráči turnaje. Č. 2 Elise Mertensová a Storm Hunter byly v prvním kole naštvané.


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *