Nintendo sdílí video Luigiho Mansion 2 HD „Rude Awakening“.

Nintendo sdílí video Luigiho Mansion 2 HD „Rude Awakening“.

Příští měsíc Nintendo oživí titul 3DS Luigiho sídlo 2 Přepnout. Před vydáním Luigi’s Mansion 2 HD bylo nyní do hry nahráno nové úvodní video. Oficiálně se jmenuje „The Rude Awakening“.

V tomto „vizuálně vylepšeném“ dobrodružství pro Switch profesor E. Gadd povolává Luigiho poté, co se zhroutí Dark Moon. HD facelift můžete vidět na videu výše, něco z toho Srovnání vedle sebe Od zveřejnění této upoutávky již byla také nahrána na YouTube.

Pokud nemůžete hrát původní titul 3DS z roku 2013 (aka temný Měsíc V určitých oblastech) je zde přesně to, co můžete od příběhu hry očekávat. Kromě upgradu HD budou pokračovat také možnosti hry pro více hráčů. K zábavě budete samozřejmě potřebovat aktivní předplatné Switch Online.

„V tomto vizuálně vylepšeném dobrodružství navštívíte strašidelná místa tajemného Evershed Valley, místa, kde donedávna visel na obloze podivný temný měsíc. Podle výzkumníka duchů profesora E. Judda uklidňoval duchy měsíc. Údolí… a to Až do jedné noci, kdy se temný měsíc záhadně rozbil!

„Teď to místo křičí a hemží se to znepokojujícími duchy! Dokáže Luigi získat chybějící kousky Temného měsíce a obnovit mír v údolí?“

Loni v březnu Nintendo také odhalilo obrázek herního Switch boxu, na který se můžete podívat v našem předchozím příspěvku. Obchod My Nintendo ve Velké Británii také odhalil několik skvělých předobjednávkových bonusů a balíčků.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *