Prestižní Třetí lékařská fakulta světoznámé Univerzity Karlovy v Praze hledá turecké studenty!

Prestižní Třetí lékařská fakulta světoznámé Univerzity Karlovy v Praze hledá turecké studenty!

Vysoce kvalitní, EU akreditovaný program Všeobecného lékařství je nabízen v angličtině, vyučuje se 6 let. Vysoká škola se vyznačuje výukou formou problémového učení, které zvyšuje efektivitu učení a snižuje míru studijního stresu.

Vysoká škola se nachází na Vinohradech, v blízkosti centra města a vedle klinických pracovišť Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Vysoká škola zavedla řadu procesů zaměřených na podporu studentů: systém tutorů, který do každého ročníku přiděluje akademického tutora a studenta, péči tutorů o studenty studující v angličtině a veškerou následnou péči ze strany fakultní nemocnice a studentské centrum duševního zdraví. Je jedinou zdravotnickou školou v České republice, která má 24hodinovou telefonní linku pro studenty řešící akutní zdravotní, sociální či jiné problémy.

Absolventům je udělen titul MUDr. (Medicinae Universae Doctor) Po úspěšném ukončení studia je titul plně uznáván po celém světě.

Veškeré informace o programu Všeobecné lékařství naleznete na webových stránkách fakulty: https://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-817.html.

Informace o přijímacích zkouškách a termínech přijímacích zkoušek naleznete zde: https://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-819.html.

Více informací o programu lze poskytnout prostřednictvím:
– Přijímací referentka: Marie Ghasemi ([email protected])
– Studijní referent a koordinátor: Ing. Tereza Svobodná ([email protected])

Nyní je také možné nahlédnout do zákulisí College prostřednictvím třetího podcastu College of Medicine, který najdete na tomto odkazu: https://open.spotify.com/show/2Dyys6MNnvTvIfLc0BXMjv.

Propagační brožury naleznete zde: https://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-825.html

READ  Česká republika posiluje opatření proti praní špinavých peněz, nedostatky však přetrvávají

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *