Reboot ‚Perfect Dark‘ Ještě roky pryč?

Reboot ‚Perfect Dark‘ Ještě roky pryč?

Microsoft

Tři roky poté, co byl reboot série „Perfect Dark“ od Microsoftu veřejně oznámen na udílení cen 2020 Game Awards, je stále „v rané fázi“ vývoje a podle obsáhlé nové zprávy je stále nejméně 2-3 roky od vydání. v IGN.

Outlet hovořil s třinácti lidmi, kteří na projektu pracovali ve třech různých studiích, aby diskutovali o turbulentním vývojovém cyklu a o tom, jak „malý smysluplný pokrok“ bylo dosaženo od této kinematografie.

The Initiative pracuje na projektu thrilleru s tajným agentem od jeho založení v roce 2018. Hra se odehrává ve světě blízké budoucnosti a bude prvním novým dílem série od „Perfect Dark Zero“ z roku 2005.

Prodejna uvádí, že projekt čelil několika překážkám, včetně „složitého partnerství v oblasti společného vývoje, pandemie, technologických výzev, neustálého exodu kritických talentů a nejasného směru ze strany vedení“.

Bývalí zaměstnanci uvedli, že velká část problému spočívala v tom, že administrátoři údajně neměli jasnou vizi hry, ignorovali nebo ignorovali zpětnou vazbu od týmu, který vytvořili, a projekt prošel mnoha resety s nápady, které byly vhozeny, zpracovány a poškrábány. .

Jeden zdroj říká: „Nevím, proč lidé stále mačkali na tlačítko reset. Rozhodně to přispělo k pocitu, že jsme nedělali žádný pokrok. Lidé stále začínali znovu.“

Další říká: „Velká část projektu, ne-li téměř celý, nakonec potřebovala kompletní přepracování. Měli na něm již tři roky práce, ale my jsme ze tří let práce nevytěžili maximum.“

Takže minulý rok Perfect Dark začalo v podstatě od nuly – tentokrát s Unreal Engine 5 a Crystal Dynamics, které jsou nyní na palubě spolu s The Initiative.

Více zdrojů dodává, že zatímco The Initiative byla připojena od začátku, nejnovější iterace hry, která konečně dosahuje pokroku, je nyní „více hrou Crystal Dynamics než The Initiative“.

READ  Amazon zakazuje prodej nástroje FlipperZero, který vyvolal novou vlnu žertů TikTok, protože dokáže vypínat telefony a televize, hackovat herní konzole a klonovat kreditní karty

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *