Byly nalezeny ostatky Esther Dingleyové, pohřešované britské cestovatelky

Podle mezinárodní podpůrné skupiny pro pohřešované osoby byly nalezeny pozůstatky Britky Esther Dingleyové, která se před osmi měsíci ztratila při turistické turistice v Pyrenejích.

Organizace, LBT Global, Objev byl oznámen v prohlášení V pátek dodala, že totožnost paní Dingleyové byla potvrzena testováním DNA poté, co byla poblíž její poslední známé polohy nalezena jedna kost.

Organizace uvedla, že vyšetřování stále probíhá, přestože nezjistila zúčastněné orgány. Organizace uvedla, že v okolí, kde byla kost nalezena, stále nejsou žádné stopy po vybavení nebo oblečení a že pátrací a záchranné týmy budou pokračovat v prohledávání oblasti pozemní i vzdušnou cestou.

PGHM Luchon, francouzský horský úřad v regionu, nemohl být okamžitě kontaktován pro vyjádření.

Partner paní Dingleyové, Dan Colleguet a její matka ve společném prohlášení uvedli, že objev byl „zničující mimo slova“.

„Všichni víme už měsíce, že šance, že budeme muset ještě jednou obejmout naši milovanou Ester, cítit teplo její ruky v naší, vidět její krásný úsměv a sledovat, jak se místnost znovu rozsvítí, když přijde, byla malá, ale s tímto ujištěním, že malá naděje nyní mizí, řekli.

Pan Collegate a paní Dingleyová dokumentovali své cesty po Evropě za posledních šest let V populárním blogu, upozornil spolucestující.

V době zmizení paní Dingleyové byla už měsíc na samostatném výletu, zatímco pan Collegate pobýval na farmě v Gaskonsku v jihozápadní Francii.

Paní Dingleyová byla podle ní naposledy viděna 22. listopadu na Pic de Sauvegard, hoře v Pyrenejích podél hranic se Španělskem Francouzské orgány. Pan Colleguet řekl, že plánuje návrat za tři dny.

Začátkem prosince a za nepříznivého počasí to francouzské úřady měly rostou pesimisticky O šancích najít paní Dingleyovou. Ten měsíc pan Colleguet řekl, že zmizení jeho partnera ho „rozbilo“.

READ  Státy Perského zálivu žádají Netflix, aby stáhl obsah považovaný za urážlivý

V následujících měsících pokračoval pan Collegate ve svých pátracích snahách po boku francouzských a španělských úřadů a klikal se po horách obklopujících poslední známou polohu a známou trasu paní Dingleyové. „Nyní jsem prošel asi 700 mil a nemohu po tom najít žádné stopy,“ řekl V prohlášení na Facebooku Tento měsíc.

Psaní o jeho celkovém výzkumném úsilí BBCColleguet řekl, že zmizení jeho partnera „pro mě definovalo téměř každý okamžik probuzení již více než sedm měsíců.

Řekl, že když jeho přátelé navrhli, že jeho hledání je jako hledat jehlu v kupce sena, nesouhlasil s tím srovnáním.

Napsal: „I když tato analogie uspěje, moje odpověď bude, že můžete najít jehlu v kupce sena, pokud jste ochotni studovat každý pramen jeden po druhém.“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *