Praha oznámila pořádání Mistrovství Evropy v tanci v kategorii Para Dance Sport

Udržujte zprávy z olympijských her zdarma

Podpora insidethegames.biz za 10 liber

Již téměř 15 let je insidethegames.biz v popředí neohroženého zpravodajství o tom, co se děje v olympijském hnutí. Jako první webová stránka, která není umístěna za firewall, jsme zpřístupnili zprávy o Mezinárodním olympijském výboru, olympijských hrách, paralympiádě, hrách Commonwealthu a dalších významných událostech více než kdy předtím.

insidethegames.biz si vybudovala celosvětovou reputaci pro dokonalost svých zpráv a šíři pokrytí. Pro mnoho našich čtenářů z více než 200 zemí a území z celého světa je tato stránka důležitou součástí jejich každodenního života. Zasílání bezplatných denních e-mailových upozornění zasílaných každé ráno v 6:30 hodin britského času 365 dní v roce do jejich e-mailové schránky je stejně známá část jejich dne jako jejich první šálek kávy.

I během nejhorších časů pandemie COVID-19 si insidethegames.biz udržoval vysokou úroveň každodenních zpráv o všech zprávách z celého světa. Byli jsme první publikací na světě, která informovala o hrozbě, které olympijské hnutí čelilo koronavirem, a od té doby poskytujeme o pandemii bezkonkurenční pokrytí.

Když se svět začíná vynořovat z krize COVID, insidethegames.biz by vás rád pozval, abyste nám pomohli na naší cestě financováním naší nezávislé žurnalistiky. Vaše zásadní podpora bude znamenat, že můžeme i nadále poskytovat komplexní zprávy o olympijském hnutí a událostech, které ho utvářejí. To znamená, že můžeme naše stránky ponechat otevřené pro každého. Minulý rok si insidethegames.biz přečetlo téměř 25 milionů lidí, což z nás dělá zdaleka největší zdroj nezávislých zpráv o tom, co se děje ve světovém sportu.

Každý příspěvek, bez ohledu na to, jak velký nebo malý, pomůže udržet a zlepšit naše globální pokrytí v nadcházejícím roce. Náš malý a oddaný tým byl v minulém roce velmi zaneprázdněn, když pokrýval přeorganizované olympijské a paralympijské hry v Tokiu, což byla bezprecedentní logistická výzva, která natáhla naše omezené zdroje na hranici možností.

READ  Jaký kanál je dnes Kanada proti České republice? Čas, program televizního vysílání zápasu World Juniors 2022

Rok 2022 nebude o nic méně nabitý nebo méně náročný. Máme zimní olympijské a paralympijské hry v Pekingu, kam vysíláme tým čtyř reportérů, Hry Commonwealthu v Birminghamu, Světovou letní univerzitu a Asijské hry v Číně, Světové hry v Alabamě a mnohonásobná mistrovství světa. Kromě toho je tu samozřejmě mistrovství světa ve fotbale v Kataru.

Na rozdíl od mnoha jiných stránek je insidethegames.biz k dispozici ke čtení všem, bez ohledu na to, kolik zaplatí. Děláme to proto, že věříme, že sport patří všem a každý by měl umět číst informace bez ohledu na svou finanční situaci. Zatímco ostatní se snaží z informací finančně těžit, my jsme odhodláni je sdílet s co největším počtem lidí. Čím více lidí dokáže držet krok se světovými událostmi a chápat jejich dopad, tím transparentnější bude sport muset být.

Podpora insidethegames.biz za 10 liber – trvá to jen minutu. Pokud můžete, zvažte prosím, abyste nás podpořili pravidelnou částkou každý měsíc. Děkuji.

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.