Hráči Pokemon Go požadují, aby Niantic přinesl zpět jednu funkci OG

Hráči Pokemon Go požadují, aby Niantic přinesl zpět jednu funkci OG
Josh Taylor

Komunita Pokemon Go vyzvala Niantic, aby vrátil klasické načítací obrazovky z původní verze hry.

Hráči Pokemon Go často vzpomínají a vyjadřují své přání, aby Niantic přinesl zpět klasické funkce a zapomenuté Pokémony.

Jeden, který se ukázal být populární, s téměř čtyřmi tisíci hlasy později, byl od hráče Pokemon Go ImBurntToast21. ony odběratel Devět klasických načítacích obrazovek z minulých let a uvedlo: „Staré načítací obrazovky prostě vypadají jinak.“

„Člověče, ten první je tak nostalgický,“ odpověděl jeden hráč. Mnoho lidí to zopakovalo, protože zobrazuje vůbec první načítací obrazovku, která byla spuštěna s mobilní hrou v roce 2016.

Mnoho trenérů OG se zúčastnilo vzpomínání. „Tolik vzpomínek. Byly to jen poslední dvě načítací obrazovky…. že jo….“

Zahrnovaly mnoho oblíbených fanoušků, jako jsou ty pro novoroční oslavy, ale nejvíce chyběly ty, které obsahovaly zjednodušené obrazovky s oblíbenými Pokémony.

Steelix byl jedním z nich: „Líbí se mi, že všeobecná bezpečnostní atmosféra, kterou jsem z mnoha z nich získal, byla ‚všímejte si svého okolí, protože byste mohli trefit Steelixe nebo tak něco‘.“

Jiní komentovali, že „Gengar je stále můj oblíbenec“ a že „Gyarados žije v mé hlavě bez nájmu od prvních dnů.“

I když někdo řekl: „To je čistá nostalgie po starých časech. Všechny vypadají dost špatně, když je porovnáme s čímkoli moderním,“ a konsensus byl, že načítací obrazovky OG byly „mnohem lepší“.

Jeden hráč odpověděl: „Ano. Ty moderní vypadaly opravdu dobře, ale ty, které ukazovaly trenéra, byly opravdu jiné. Pokémon Snap měl pocit, že je s Pokémonem, a to bylo velmi dobré.“

READ  Výměna Hellcatů vedle sebe mohla skončit jen špatně

„To byly dny, kdy jsme to považovali za samozřejmost,“ řekl jeden hráč o Nianticu a řekl: „Teď se většinou starají jen o peníze, nikdy neposlouchají hráče a prostě zahazují události, které se dějí každý týden.“ Nebo se prostě zbavte dnů Pokémonů, které nikdo nechce.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *