Nintendo potvrzuje, že původní Mario hlasový herec Charles Martinet ‚bere zpět‘ nahrávku

Nintendo potvrzuje, že původní Mario hlasový herec Charles Martinet ‚bere zpět‘ nahrávku

Nintendo potvrdilo, že Charles Martinet, původní hlasový herec pro Maria, který tuto postavu hraje od roku 1991, „ustoupí od nahrávání hlasů postav pro naše hry“ a bude nyní sloužit jako „mario ambasador“.

Nintendo sdílelo zprávu na Twitteru/X s tím, že fanoušci mohou také očekávat speciální video zprávu od Shigeru Miyamota a Martineta, která dorazí později.

Nintendo napsal: „Charles Martinet byl původním hlasem Maria ve hrách Nintendo po dlouhou dobu, až do Super Mario 64“. Charles nyní přechází do zcela nové role Maria Ambassadora. Tímto přechodem ustoupí od nahrávání hlasů postav pro naše hry, ale bude i nadále cestovat po světě, sdílet radost z Maria a komunikovat s vámi všemi!

„Bylo nám ctí spolupracovat s Charlesem tolik let pomáhat přivést Maria k životu a chceme mu poděkovat a oslavit ho. Sledujte prosím speciální video zprávu od Shigeru Miyamota a samotného Charlese, kterou zveřejníme.“ k budoucímu datu.“

U příspěvku Nintenda byl na Twitteru uveden citát od Martineta: „Moje nové dobrodružství začíná! V mém srdci jste všichni Numba One! #woohoo!!!!!!!“

Martinet získá Mario práci poté, co mu přítel řekne, že je konkurz na veletrhu, kde bude muset „mluvit s lidmi jako instalatér“. Očividně tu zakázku vyhrál, když na veletrzích nejprve namluvil Mariovi, aby získal 3D verzi postavy, která měla být schopna mluvit s účastníky.

Jeho videoherní debut byl jako Mario v Mario z roku 1994, kdy učí psaní na klávesnici, ale mnozí ho znali a milovali v Super Mario 64 z roku 1996. Pokračoval nejen jako Mario pro Nintendo, ale také jako Luigi, Wario, Luigi, Metal Mario a Shadow Mario. a Baby Mario a další.

READ  Hráč Baldur's Gate 3 vysvětluje špatné návyky přenesené z D&D

V roce 2021 Martinet řekl, že chce „vyjadřovat Mario, dokud nepadnu mrtvý“. I když se zdá, že tento sen je u konce, je uklidňující vědět, že bude stále šířit radost a štěstí po celém světě s tímto charakteristickým zvukem.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @zaměstnanec a dál škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *