Diablo IV dostane příští měsíc další otevřený beta víkend

Diablo IV může být zlaté, ale Blizzard se chce před spuštěním ujistit, že servery jsou opět pevné. Brány Sanctuary se tak hráčům opět otevírají ve třetí otevřené betě příští měsíc.

Následující víkend s názvem Server Slam Weekend začíná 12. května ve 12:00 PST a končí 14. května ve stejnou dobu. Jak název napovídá, Blizzard spouští tuto beta verzi, aby zdůraznil servery, aby se ujistil, že jsou do června co nejodolnější. Tento segment hry je obsahově podobný březnovým beta verzím, ale bude zahrnovat aktualizace a opravy chyb získané ze zpětné vazby na předchozí beta verze.

Server Slam Weekend bude čistým štítem, protože pokrok není přenesen z předchozích beta verzí. Zkušební verze navíc podporuje kooperaci v gauči, cross-play a cross-progression. Hráči mohou plně prozkoumat Broken Peaks prostřednictvím prologu a kapitoly 1, dokončit světové události a postavit se Ashava, nejsilnějšímu dostupnému světovému bossovi. Dokončením výzev můžete získat následující nové odměny:

  • Titul počáteční oběti (získáno dosažením Kyovashadu s 1 znakem)
  • Titul Early Voyager (získaný dosažením úrovně 20 u 1 postavy)
  • Beta Wolf Pack Cosmetic (získané dosažením úrovně 20 s 1 postavou)
  • Nová odměna: Ashfa’s Cry Mountain Cup (získáno porážkou Ashfy s 1 postavou úrovně 20).

Diablo IV vychází 6. června pro PlayStation, Xbox a PC. je to také Hra na detektivaTitulní článek tohoto měsíce a můžete se přihlásit k odběru digitálního vydání časopisu a přečíst si toto číslo nebo se přihlásit k odběru tištěného vydání, které se tento měsíc dostane do vašich poštovních schránek.

READ  Target má tento týden pokles akcií

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *