Nest Hub Max v září ukončí podporu pro Google Meet a Zoom

Nest Hub Max v září ukončí podporu pro Google Meet a Zoom

Videohovory byly původně představeny jako hlavní funkce v Nest Hub Max, ale Google Meet a Zoom je přestanou podporovat na konci září.

v posledních dnech, Našel lidi Proces nastavení Google Meet na Nest Hub Max končí následující zprávou: „Připojování se ke schůzkám již nebude na tomto zařízení k dispozici od 28. září.“

Bylo provedeno zvětšení Podobný inzerát 19. července. Články podpory „Pokročilé oznámení o ukončení podpory pro Google Nest Hub Max“ vysvětlují, jak „veškerá podpora Zoom pro Google Nest Hub Max skončí 30. září 2023“.

Aplikace Zoom přestane fungovat a již nebude dostávat aktualizace, zatímco po ukončení podpory již nebudou možné nové instalace nebo přihlášení do aplikace na Google Nest Hub Max.

Může to souviset s tím, jak Google v červnu ukončil podporu pro hlasové aplikace a hry třetích stran, protože přeorientoval Asistenta ve světle LLM. Tento krok není v tomto kontextu příliš překvapivý, ale videohovory – původně pomocí Google Duo – jsou klíčovou funkcí Nest Hub Max. Smart Assistive Display je dnes stále na pultech obchodů za 229 $.

Bez schůzek se 6,5megapixelová kamera (127stupňové zorné pole a automatické rámování) používá pouze k vyhledávání, mluvení, aktivaci Asistenta zíráním, přehrávání/pozastavení médií zvednutím ruky a jako Nest Cam.

Dražší Nest Hub nyní dává menší smysl, když máme Pixel Tablet, který používá pouze verzi Google Meet pro Android a další služby pro videohovory, ale zdá se, že je příliš brzy na odstranění hlavních funkcí z Max.

Pro další informace kontaktujeme Google.

Další informace o zařízení Nest Hub:

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *