Německo se pobavilo na klidném karnevalu

Duisdorf – Několik karnevalových vozů, které se vysmívají ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi, bývalému americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi, německým politikům a boji proti koronavirům, se v pondělí probojovalo převážně prázdnými ulicemi Dusseldorfu, kde se obvykle konají divoká zvířata. oslavy.

Přehlídky, pouliční festivaly a další velká shromáždění byla letos zrušena.

Organizátoři v Düsseldorfu, jedné z hlavních karnevalových bašt v Porýní v Německu, však nechtěli nechat Rose Monday v roce 2021 projít bez tradičních karikatur aktuálních událostí.

Poslali osm bójí přes město – zvlášť, ne v průvodu, a na dříve vedené tajné silnice, aby se zabránilo hromadění davů.

„Je to malý náznak toho, že jsme naživu,“ řekl Jack Tilly, stavitel bójí, německé tiskové agentuře dpa.

Letošní přehlídky zahrnovaly vyobrazení kremelského kritika Alexeje Navaľného, ​​který kopal mnohem staršího Putina, oba měli oblečené judo, a karikaturu Trumpa, který plival na oheň a na kterém stálo „Udělejte Ameriku znovu skvělou!“

inzerát

Objevila se také bóje ukazující zemi, která se snažila odpuzovat virus, zatímco se za ní objevilo monstrum se slovem „klima“. Další vyfotografoval mozek létající z hlavy, která byla aktivní proti omezením viru Corona.

Armin Laschet, nově zvolený vůdce strany kancléřky Angely Merkelové a uchazeč o její nástupce po zářijových volbách, byl vylíčen jako Merkelová – s odkazem na ideologickou spřízněnost politiků – s výrazem „Pokračujte v Merkelové s Arminem Laschetem“.

Jedna z prvních nadlidských událostí v Německu vyplynula z karnevalové oslavy v Kolíně nad Rýnem na západě v únoru 2020, kde několik lidí kontaktovalo zraněného muže. Letos úřady neriskovaly, protože veřejná konzumace alkoholu byla na některých místech zakázána.

Německo zaznamenalo během pandemie více než 65 000 potvrzených úmrtí na koronaviry a zavedlo omezení na svých hranicích s Rakouskem a Českou republikou, aby se zabránilo šíření nových variant virů v těchto zemích.

READ  Atlanta Dream z WNBA nabírá před sezónou 2023 velké nábory

inzerát

___

– Sledujte veškeré pokrytí pandemií AP dne https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic, https://apnews.com/hub/coronavirus-vaccine A https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *