AVENGED SEVENFOLD spustil Ticketpass, ověřovací a odměňovací systém založený na Blockchainu

pokud jde o pomstil sedmkrátDalší turné kapela odstartovala vstupenka, systém ověřování a odměn založený na blockchainu pro každého, kdo se rozhodne zúčastnit. Je to zdarma, šetrné k životnímu prostředí a vyžaduje jen velmi málo kroků, abyste se ujistili, že získáte vstupenky, které chcete.

On říká pomstil sedmkrát: „Postupem času tyto přechody rozložíme na ‚vrstvy‘ a odměníme lidi, kteří se zabývají zbožím, poslechovými návyky, spotřebou hudby, živými událostmi a dalšími metrikami. Pokud si například v průběhu roku koupíte T -tričko, vinyl a bylo to na 4 vystoupeních…budeme moci propagovat“vstupenkaA umožňuje vám koupit vstupenky dříve než ostatním, kteří tak neučinili. Mnoho z našich nových položek bude mít značky NFC, které nám umožní ověřit vlastnictví a zůstat s námi! Myšlenka je taková, že lístky dostanou jako první skuteční fanoušci a ne distributoři, kteří vás chtějí proplatit. Jednoduchý způsob, jak se na to podívat, je optikou systémů odměn leteckých společností. Pokud hodně létáte s našimi aerolinkami, myslíme si, že jste si měli nejprve vyzvednout naše lístky do boxů. Další výhodou toho všeho je, že jsme si jisti Mistr vstupenek Žádná z těchto vstupenek nepodléhá dynamickým cenám ani změnám cen prvního dne.

„Toto je raná beta verze, kterou začínáme testovat s další fází dvou termínů turné oznámených v úterý a věci se mohou změnit, až uvidíme, jak to dopadne. Pokud toho lidé využijí.“vstupenkaMůžeme vypnout jejich token na naší straně. Pokud uvidíme, že to pro fanoušky nefunguje, můžeme se také rozhodnout jej vypnout. Stavíme veřejně, abychom od vás mohli získat zpětnou vazbu. Pokud se rozhodnete, že je to příliš matoucí a raději byste si koupili vstupenky na druhý den pomocí svého e-mailu a hesla, nevadí.

READ  Xbox Series X Restocking: Jak sledovat Xbox Stock na Twitteru - a opravdu to získat

Pro lidi obeznámené s používáním metamaska A CoinbaseWalletPotřebujeme, abyste s tím pomohli novým lidem, když můžete. Když jsme s tím před více než rokem začínali, mnozí z vás potřebovali pomoc a jiní nám ji rádi poskytli. Udělejme z toho dobrou zkušenost. Pokud jste v této oblasti noví a potřebujete nějakou další pomoc, přidejte se k nám nesouhlas A zeptejte se v # lístku na kanál.

Pokud jste na mobilu, budete muset použít prohlížeč peněženky metamaska Jednoduše jej otevřete a stiskněte tři čáry v levém horním rohu. Poté stačí zadat pokyny www.avengedsevenfold.io níže.

Přejděte na AvengedSevenfold.io

Klikněte na Deathbats Club
– V seznamu klikněte na Ticket Pass
Připojte svou peněženku
– přihlásit se
– Zadejte podrobnosti o uživateli
– Ověřte své údaje prostřednictvím e-mailového kódu
– Vyberte „Zaregistrovat se do TicketPass“

Poté budete moci svou vstupenku okamžitě vidět pod vstupenkami ve svém tabletu kliknutím na adresu své peněženky. Pokud máte s jejím zobrazením nějaké problémy, vyhledejte pomoc na kanálu #ticketpass v aplikaci Discord. Nemusí být automaticky vyplněny v aplikaci do vaší peněženky. Klub deathbatů – Otevřemevstupenkave stejnou dobu jako Klub deathbatů V úterý ráno na program prodeje vstupenek. Neboj se, Mistr vstupenek Slíbil jsem, že všechno DBC Vstupenky budou nejprve zajištěny a všechny vstupenky budou oceněny.”

pomstil sedmkrát Sdílel také dvě videa s návodem pro každého, kdo potřebuje trochu více pomoci. Podívejte se na ně níže.

pomstil sedmkrátnové album Život je jen sen…který má dorazit 2. června přes Warner.

pomstil sedmkrát byla široce inzerována Život je jen sen… Severoamerické turné s podporou od xonver. produkovaný živý národFáze 1 zahrnuje 13 měst v USA a Kanadě, jako je Mansfield, Quebec City, Tinley Park, Calgary a další. Další města a termíny budou brzy oznámeny.

READ  Zimní výprodej na Steamu 2021 začíná s cenami, dobrotami a nabídkami

jít na rande, pomstil sedmkrát Celosvětově prodala přes 10 milionů alb a má na kontě dvě po sobě jdoucí alba číslo jedna malováníŽebříček 200 nejlepších alb (2010). „noční můra“ a 2013 „Sláva králi“), což odpovídá více než miliardě zhlédnutí videí a více než miliardě zhlédnutí Spotify streamy, stejně jako mnoho #1 singlů v rockovém rádiu. Kapela je stejně známá svými úžasnými živými vystoupeními, vyprodáváním arén a headlinerem na nejvýznamnějších rockových festivalech na světě.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *