14 otázek s režisérem Dragon's Dogma 2 Hideakim Itsuno

14 otázek s režisérem Dragon's Dogma 2 Hideakim Itsuno

Jsme téměř u vydání Dragon's Dogma 2 a mnoho potenciálních Arisenů má stále palčivé otázky ohledně hry.

The Reno Gazette Journal a USA Today Network nedávno zastihly herního ředitele Dragon's Dogma 2 Hideaki Itsuno v americkém ústředí Capcomu v San Franciscu, aby mu položili několik otázek ohledně chystaného titulu.

Jason Hidalgo, Reno Gazette/USAT Network: Moje první otázka je tedy otázka, na kterou se mnoho lidí ptá online. Bude mít Dragons Dogma 2 možnost 60 snímků za sekundu na konzolích?

Hideaki Itsuno, Capcom: Pro Dragon's Dogma 2 nabídneme na konzolích neomezený výkon snímkové frekvence kolem 30 FPS nebo vyšší. U PC záleží na hardwarových specifikacích. U konzolí ale usilujeme o neomezenou snímkovou frekvenci kolem 30 FPS a vyšší.

RGG/USA: Má výběr lidské nebo monstrózní postavy vliv na příběh? Bude existovat více slotů pro postavy nebo jsme omezeni na jednu postavu a jeden soubor pro uložení?

Itsuno: Hlavní příběh je tedy pro oba stejný, ať už je vaší hlavní postavou člověk nebo monstrum. Existují však některé drobné podrobnosti o tom, jak vaše postava postupuje ve hře a jak ostatní postavy interagují s vaší postavou – budou se lišit v závislosti na tom, zda je vaše hlavní postava člověk nebo monstrum.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *