Tango Gameworks oznamuje Hi-Fi Rush během dnešní Xbox Developer_Direct Show

Tango Gameworks oznamuje Hi-Fi Rush během dnešní Xbox Developer_Direct Show

Další hrou Tango Gameworks je Hi-Fi Rush, rytmická adventura ve vývoji exkluzivně pro Xbox Series X | S a bude propuštěn dnes večer.

Upoutávka byla oznámena během prezentace Xbox Developer_Direct, odhalující komiksový výtvarný styl, originální beaty a souboje založené na pohybu a rytmu. Tango Gameworks vydává hru, včetně verze Game Pass, dnes – s plánem dostat se do digitálních obchodů jen pár hodin po skončení show.

Rytmická hratelnost Hi-Fi Rush ovlivňuje každý aspekt jeho světa. Když hrajete jako rádoby rocková hvězda Chai, jste obětí podivného firemního experimentu, který vám způsobil, že nemůžete cítit rytmus světa v rytmu zvukového doprovodu hry. Takže všechno: vaše útoky, nepřátelské útoky, překážky, scény, všechno se děje v rytmu hudby.

Tango ale tvrdí, že nejde o trestající rytmickou hru. Můžete skákat, uhýbat, uhýbat a útočit pomocí libovolných tlačítek a automaticky se synchronizují s rytmem hudby – ale pokud dokážete rytmus udržet, způsobíte větší poškození nebo vytvoříte výkonná komba. Sleduje společníka Chai 808, malou robotickou kočku, a poskytuje lehké vizuální pomůcky, které hráčům pomáhají udržovat rytmus, a k dispozici je také více možností přístupnosti.

Zatímco Hi-Fi Rush má svůj vlastní originální soundtrack, má také licencovanou hudbu pro souboje s bossy od umělců jako Nine Inch Nails, The Black Keys, The Prodigy, The Joy Formidable, Number Girl, Wolfgang Gartner a Zwan.

Tango Gameworks, japonské studio nejlépe známé pro The Evil Within, bylo součástí akvizice Zenimaxu od Xboxu v roce 2021. Jeho nejnovější počin je Ghostwire: Tokyo, kterému jsme pochválili způsob, jakým oživil japonskou kulturu a mytologii.

Hi-Fi Rush byl součástí show, která také představovala Minecraft Legends a další. Vše ostatní odhalené během dnešního Xbox Developer-Direct najdete zde.

READ  Vědci objevili molekulární spínač, který řídí délku života

Rebecca Valentine je zpravodajkou pro IGN. Najdete ji na Twitteru @zaměstnanec.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *