Honor Mode v Baldur’s Gate 3 už začíná hráče drtit

Honor Mode v Baldur’s Gate 3 už začíná hráče drtit

Jako by někdo potřeboval další důvod, proč si znovu zahrát Baldur’s Gate 3, nedávno vydaný režim Honor poskytuje stejně dobrou pobídku jako kterýkoli jiný, zejména pro masochisty. Veterans of Tactition, kdysi nejtěžší ve hře, shledají Honor Mode, kde kolo zaměřené na příběh potrvá příležitostným hráčům kolem 50 hodin, jako úplně jiné zvíře.

Honor Mode přijímá mentalitu Iron Mana popularizovanou hrami jako X-COM, kde hráči dostanou jeden slot pro ukládání, který je neustále nahrazován, aby se zabránilo ukládání. Je to navíc Neúprosný V rozsáhlém RPG, jako je BG3, zvláště když vezmete v úvahu, kolik cutscén vás může zabít.

Honor Mode byl do hry přidán 30. listopadu a podle statistik zveřejněných Larianem 6. prosince jej vyzkoušelo 158 000 hráčů, přičemž pouze 464 oddaných hráčů to otočilo. Toto číslo stoupá, o čemž svědčí trofejní údaje na lokalitách jako např Profily PSNpřičemž lovci stále častěji hlásí tykve Foehammer, trofej spojenou s tímto výkonem.

Foehammer naštěstí není vyžadován k získání Platinové trofeje hry, která se přidává po spuštění, ale představuje aktuální vrchol výzvy pro nejoddanější hráče. Zkusili jste zapnout Honor Mode? Jaká je nejúčinnější formace strany pro tuto zkoušku? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *