Aktualizace interiéru modelu Tesla Model S odhaluje uživatelské rozhraní V11, „režim drag bar“, „smart shift“ a další

Nedávná vize aktualizace Tesla Model S poskytla první pohled na potenciální uživatelské rozhraní softwaru verze 11 spolu s některými jeho funkcemi. Snímky také ukázaly, jak by Tesla mohla využít informační a zábavní systém Cybertruck 17 k modernizaci modelu S a jeho sady.

V příspěvku v r / TeslaMotors subredditNadšený elektromobily U / FridayTheDog111 Všimněte si, že fotografie byly pořízeny v jedné ze dvou kilometrových retrofitů modelu S, které cestovaly z Phoenixu do Fremontu. Nadšenec EV se nezmínil, kde se s vozidlem setkal, i když se zdá, že fotografie byly pořízeny v Kettleman Supercharger.

Pohled na fotografie sdílené nadšenci elektrických vozidel odhaluje, že software V11 bude mít oproti U10 nějaké změny v uživatelském rozhraní. V panelu přístrojů byl zobrazen 3D avatar automobilu, který vypadá stejně velký jako model 3 a model Y. To naznačuje, že vizualizace jízdy nadcházejícího vozidla se zobrazí na palubní desce, podobně jako jeho předchůdce.

Další obrazovku s nemovitostmi poskytl 17 ″ informační a zábavní systém Vypadá to pozoruhodně, o čemž svědčí podpora displeje pro různé prvky uživatelského rozhraní. Jakkoli to ale bylo zajímavé, na posledních fotografiích se opravdu uvízly některé z funkcí obsažených v nabídce „Řízení“ nového modelu S. Na obrázcích je možné vidět nové funkce, jako je „Smart Shift“, možnost akcelerace „Crazy“ na tažné liště.

Zatímco Tesla ještě neoznámila povahu nových funkcí, zdá se, že „Smart Shift“ souvisí s příspěvkem, který Elon Musk nedávno uvedl na Twitteru. V tweetu generální ředitel společnosti Tesla uvedl, že aktualizace modelu S bude fungovat bez přenosu. Pozdější uniklý e-mail poskytl další podrobnosti o této funkci a Musk uvedl, že systém ano Použití kamer autopilota Určuje, zda má být vozidlo zaparkováno, neutrál, couvat nebo řídit. Zdá se, že tyto funkce odpovídají faktuře za práci „inteligentních směn“.

READ  Náhodně: Další pohled na projekt fanoušků Super Mario Galaxy DS

„Bláznivé“ zrychlení je návratem k dobám modelu S P85D, varianty plně elektrického vlajkového sedanu, který dokáže zrychlit z 0 na 60 mph za 3,2 sekundy. Insane Mode je částečně vinen trendem vlastníků Tesly, kteří sdílejí videa o interakci s cestujícími Zažijte akceleraci S-modelu. poprvé. „Režim tažného zařízení,“ vzhledem k jeho přezdívce, zřejmě označuje funkci, která umožňuje řidičům natáčet jejich Model S s nejlepším možným výkonem.

Skutečnost, že na nedávných aktualizačních fotografiích modelu S nejsou žádné „smock“, však naznačuje, že se jedná o dvoumotorový AWD s dlouhým dosahem. Za zmínku stojí také to, že nedávné obrázky představily jen několik obrazovek a funkcí, které byly k dispozici v softwaru Model S Refresh V11. Pravděpodobně další funkce, zejména ty, které budou pro S Plaid jedinečné, jsou více vzrušující.

Podívejte se, jak aktualizace Tesla Model S provádí tříbodový obrat, než zrychlíte ve videu níže.

Nové video modelu S (viz také předchozí příspěvek) Z R / teslamotory

Neváhejte nás kontaktovat a požádat o radu. Stačí poslat zprávu … [email protected] Poskytnout nám výstrahu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *