Chloe Kim si dává pauzu od soutěže v krasobruslení

Chloe Kim Plánuje vyřadit celou sezonu mimo soutěž, než se potřetí za sebou vrátí a bude se ucházet o bezprecedentní olympijský titul na U-rampě.

„Jen pro mé duševní zdraví,“ Řekni Kim Cheddar. „Chci se jen tak nějak zresetovat, nechci se k tomu vracet hned po takové srandě, ale zároveň vyčerpávajícím roce s vědomím, že to byl rok olympijský. Takže si chci jen užít ten okamžik, užít si to všechno a pak se k tomu vrátit, až se budu cítit připravený. Ale zatím je plán určitě jít po třetí medaili.“

Kim, 21, si na poslední olympiádě pro svůj první rok v Princetonu vzala také celou sezónu. Vrátila se z 22měsíční pauzy mezi soutěžemi a zůstala neporažena a byla korunována re-olympijskou vítězkou s 94 body v prvním kole v Číně.

V roce 2026 by Kim mohla být jednou ze čtyřčlenné skupiny, která bude bojovat o to, aby se stala první ženou, která vyhrála tři zlaté medaile v krasobruslení. rakouský Anna Jacirováamerický Jimmy Anderson a český Ester Lydica Je držitelem dvou zlatých medailí ve sjezdovém obřím slalomu a obřím paralelním slalomu.

V Kimově nepřítomnosti hledejte Španělsko Queralt Castellet (stříbrný olympijský medailista) Japonsko Sina Tomita (vítěz X Games) být ženou, kterou porazí v Halfpipe.

OlympicTalk začal Apple novinky. Preferovali jsme!


READ  Marchand skóroval 2 za Bruins při výhře 3: 1 nad Stars

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.