Nejnovější: Světová zdravotnická organizace: 13 zemí na Středním východě hlásí nové varianty | Vědec

Generální ředitelka pro zdraví Ashley Bloomfieldová uvedla, že negativní výsledky testů od objevu prvních tří byly povzbudivým začátkem, ale varoval, že úplný obraz ohniska se objeví až v úterý, kdy budou známy výsledky rozšířeného testovacího režimu.

Nový Zéland také oznámil, že dorazila první šarže vakcíny. Úředníci uvedli, že zásilka asi 60 000 dávek vakcíny vyvinutých společnostmi Pfizer a BioNTech bude mít přednost před hraničními pracovníky.

LISABON, Portugalsko – Francouzský lékařský tým má v pondělí zahájit práci v nemocnici v Portugalsku, která je již více než tři týdny zemí na světě s největším počtem úmrtí podle COVID-19.

Francouzský lékař a tři zdravotní sestry dorazily uprostřed náznaků, že měsíční uzavření, které bylo prodlouženo nejméně do 1. března, přináší ovoce.

V neděli bylo v nemocnici jen něco málo přes 4 800 pacientů s COVID-19, což je pokles z maxima téměř 7 000 z 1. února. Na jednotce intenzivní péče bylo 795 pacientů s virem, což je pokles z maxima 905 5. února.

Univerzita Johna Hopkinse uvádí, že současný průměrný sedmidenní denní počet obětí v Portugalsku se snížil z 2,82 úmrtí na 100 000 lidí k 31. lednu na 1,63 úmrtí na 100 000 lidí.

READ  Česká vláda čelí v parlamentu hlasování o nedůvěře

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *