Nejnižší denní mýtné z COVID-19 v České republice od září, kdy se studenti vracejí do učeben

Učitel předvede dítěti, jak absolvovat rychlý test na antigeny na znovuotevřené základní škole, protože v důsledku vypuknutí epidemie COVID-19 v Praze, 12. dubna 2021, se zmírňují omezení.

PRAHA – Česká republika oznámila nejnižší denní počet nových případů COVID-19 od září v pondělí, ve stejný den, kdy skončil šestiměsíční výjimečný stav a mnoho studentů se vrátilo do výuky.

Země střední Evropy byla poslední vlnou pandemie COVID-19 tvrdě zasažena, ale české vládě se podařilo zpomalit šíření infekce zavedením dosud nejtvrdšího uzamčení.

Studenti ve třídách 1–5 měli v pondělí naplánovaný návrat do školy a omezení pohybu byla zmírněna, protože lidem bylo umožněno cestovat mimo jejich domovské oblasti.

Vláda nechala obchody, restaurace a sportovní a zábavní centra, která nejsou nezbytná, od října téměř nepřetržitě uzavřena, s výjimkou krátkého opětovného otevření v prosinci, které bylo rychle zvráceno kvůli dalšímu nárůstu případů COVID-19.

Čeští studenti čelili nejdelšímu zavírání škol v Evropské unii.

Země tentokrát usiluje o pomalejší přístup ke zmírňujícím opatřením a doufá, že se vyhne potřebě návratu k blokádám, které by mohly potrestat ekonomiku, kterou stále podporují továrny, které stále fungují pod povinným testováním pracovníků.

Země s 10,7 miliony hlásila od začátku pandemie v březnu 2020 celkem 1,58 milionu případů viru COVID-19 a počet obětí dosáhl 28 000, což je podle našeho světa v datech nejvyšší míra na obyvatele na světě. .

Ministerstvo zdravotnictví v neděli hlásilo 976 nových případů, zatímco sedmidenní průměr klesl pod 4 000, což je pokles z maxima více než 12 000 případů na začátku března.

Další informace o novém koronaviru získáte kliknutím na Tady.

Co potřebujete vědět o koronaviru.

Další informace o COVID-19 získáte na horké lince DOH: (02) 86517800 local 1149/1150.

Inquirer podporuje naše předchůdce v oblasti zdravotní péče a pokračuje v přijímání peněžních darů na běžný účet Banco de Oro (BDO) (BDO) # 007960018860 nebo v darování prostřednictvím PayMaya pomocí tohoto Odkaz .

READ  Evropský soudní dvůr o částečné úhradě nákladů na odposlech komunikací – telekomunikací, mobilních komunikací a kabelů


čti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v Poptejte se více Chcete-li získat přístup k Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 gadgetů, poslouchejte zprávy, stahujte brzy ve 4 ráno a sdílejte články na sociálních médiích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy zavolej nám

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *