Nejmodernější spojení Van Helsinga s NFL z roku 2004

Nejmodernější spojení Van Helsinga s NFL z roku 2004

Co má společného sbírka příšer ze stříbrného plátna Universal a americký fotbal? Pokud byste odpověděli „vůbec nic“, nemýlili byste se. Nastal však velmi krátký okamžik, kdy se tato dvě protikladná témata zdokonalování filmové tvorby a sportovního vysílání prolínala.

K této neočekávané kolizi mezi zvířecí a vepřovou kůží došlo během náročného šestiměsíčního výrobního procesu v roce 2004. Van Helsingkterá spojila téměř všechny slavné démony hollywoodského zlatého věku – Draculu, Frankensteina, Wolfmana – ve strhujícím a okouzlujícím fantasy dobrodružství po boku Hugha Jackmana.

Související: „Renfield“ není určen ke spuštění nového temného vesmíru, ale pokračování by mohla obsahovat další klasická monstra

Při nedávném pohledu na natáčení filmu prostřednictvím rozhovoru se SYFY WIRE (v rozhovoru vedeném před stávkou scénáristů), spisovatelem a režisérem Stephenem Sommersem (není neznámý v rozsáhlé knihovně Universal Pictures, nyní, když restartoval) mumie v roce 1999 a jeho pokračování v roce 2001) to odhalilo Van Helsing Bylo to testovací pole pro nový typ drátového kamerového systému, který v současnosti používá NFL.

Tento týden začíná sezóna NFL Nedělní fotbalové zápasy A ve čtvrtek 7. září 2023 s výkopem speciálního zápasu mezi Detroit Lions vs. Kansas City Chiefs; A nedělní zápas 10. září 2023 mezi Dallas Cowboys vs. New York Giants, to je ideální čas připomenout si, jaký byl jeden ze skvělých záběrů v živém sportu. Ukázalo se, že můžeme poděkovat Van Helsing

„Nad stadionem létá kamera,“ vysvětlil. „Měli jacky a kamery na autech, ale nikdy nedávali kamery na dráty a nestříleli je po lidech. Dostali jsme to tak levně, protože chtěli všechny ty věci otestovat. Chtěli to dokázat NFL, a to se jim povedlo.“ …Ráno jsem vysvětlil záběr a budeme točit 12 hodin. Nastavení záběru bude trvat 10 nebo 12 hodin. Vrátili bychom se a stříleli.“

READ  Od tradičních po současné prvky

Netestované kamerové zařízení bylo primárně použito na záběrech viděných z pohledu Drákulových nevěst ve vzduchu – Verony (Silvia Coluca), Marisky (Josie Maran) a Aliery (Elena Anaya) – při útoku na malou transylvánskou vesnici (a) operační. skupina.Vytvořeno v ČR) cca 25 minut.

Somers dodal: „Byly to stovky komparsistů a Hugh Jackman, kteří pobíhali kolem a loutkáři tam zjevně nejsou. Dostal jsem je dovnitř během postprodukce, ale potřebujeme desku.“ „Potřebujeme záběr letět nad vesnicí, dívat se na Hugha Jackmana a pak jít nahoru na věž nebo cokoli jiného. Strávili jsme tím 12 hodin. Všechno jsme to připravili a jsou tam všichni tihle extra a natočili jsme to.“ Nepamatuji si rychlost fotoaparátu [was moving]. Zapínal ten drát a odtahoval se od nich. Máte velkou kameru letící nad davem komparzistů a Hughem Jackmanem rychlostí šedesát mil za hodinu. ztracený [control] A prošel celou vesnicí k věži a ještě dál [mimics ominous metallic clang]“.

Pokračoval: „Všechny dráty zaklapnou a vytáhnou se a kamera tam prostě visí. Říkám: ‚Ach můj bože!“ Říkají: „To byla katastrofa! Strávili jsme tím 12 hodin!“ Dívám se na záběr: „Kluci, máme to!“ A oni říkají: „Co tím myslíš? Neudělal nic, co jsi chtěl.“ Ale podíval jsem se na záběr a řekl: „Tohle je rychlejší a dynamičtější, než jsem si myslel, že je to možné.“ „Byla to skvělá střela. Od té doby to šlo docela hladce. Šli jsme střílet 12 hodin, oni nachystali záběr, přišli jsme a udělali ten záběr a letěli jsme, kamkoli letěli a pak bychom letěli.“ Řekněte jim o dalším výstřelu. Šli si zdřímnout a začali připravovat další záběr. Dorazili jsme tam ráno, udělali s nimi další záběr a odjeli na dalších 12 hodin natáčení. Každopádně práce s celou touto platformou byla opravdu zábavná… když se dostali na hřiště NFL, zdokonalili ji.“

READ  Bezplatné online streamování z domova – film denně

Van Helsing je k dispozici na Digitální a Blu-ray Od Universal Pictures.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *