Celebrity slaví Den díkůvzdání 2021

Krůty v troubě, přehlídka Macy’s Thanksgiving Day v televizi a celebrity sdílejí své poděkování na sociálních sítích.

Ve čtvrtek (25. listopadu) se po celých Spojených státech konal Den díkůvzdání. S menším počtem omezení COVID se mohla konat velká rodinná setkání.

Viceprezidentka Kamala Harrisová chtěla lidem připomenout ty, kteří o prázdninách slouží v zámoří.

„Našim vojenským rodinám, jejichž milovaní slouží v zámoří, a všem Američanům po celé zemi přeji vám a vaší rodině šťastný Den díkůvzdání. Doufám, že váš den bude plný požehnání, smíchu a vděčnosti,“ napsala na Twitteru.

Harris, druhý velitel Douglas Imhoff, prezident Joe Biden a první dáma Dr. Jill Biden se dobrovolně přihlásili do místní neziskové organizace, která připravovala jídlo a starala se o ty méně šťastné.

Gordon Ramsay využil příležitosti a poučil lidi o tom, jak správně likvidovat krůty.

Nočnímu hostiteli řekla: „Jsem tak vděčná své rodině, tvrdě pracující italsko-americké rodině. A jsem vděčná za New York. Děkuji všem našim zdravotníkům, našim lékařům, našim sestrám, naši pracovníci v první linii, bez vás bychom to nezvládli a máme vás rádi.“ „.

Outkast si udělal čas a podělil se o rychlý recept na jablečný koláč pro ty, kteří by si možná nevěděli rady.

Kerry Washington se zabýval tím, jak má tento svátek pro každého člověka jiný význam.

„Jsem vděčná vám všem a budování komunity, které se děje v tomto prostoru,“ napsala na Twitter. „Dnes si připomeňme, že tento svátek je složitý, pro každého jiný a pro mnohé těžký. Přeji vám den plný pravdy, lásky, vděčnosti a vzpomínek.“

Podívejte se na některé příspěvky na sociálních sítích níže.

Překvapivé věci mají v roce 2021 100

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.