Nabíjecí kabel iPhone 15 může být dostatečně dlouhý pro skutečné použití

Nabíjecí kabel iPhone 15 může být dostatečně dlouhý pro skutečné použití

Zatímco čekáme na oznámení společnosti Apple o iPhonu 15, měsíc se nadále šíří vzrušující zvěsti o nabíjecích kabelech. Nejnovější informace zvyšují počet způsobů, jak může Apple vylepšovat své nabíjecí kabely.

podle @KosutamiSanApple prodlužuje délku svých nabíjecích kabelů z 1 metru (3,28 stop) na 1,5 metru (4,92 stop). To je dobrá zpráva pro ty chvíle, kdy jste Montáž na stěnu během nabíjení a zkuste použít svůj iPhone.

Obrázky a podrobnosti o nabíjecím kabelu USB-C sdílely na Twitteru (nyní X) Kosutami and Majin Boodalší účastník večírku s náhledy dílů pro iPhone.

Dalším dnešním novým detailem je balení barevně sladěných kabelů USB-C.

Kabely se spoléhají na opletený vnější materiál, který je méně pružný než stávající nabíjecí kabely Apple pro iPhone. Tyto kabely jsou také tlustší než jiné opletené nabíjecí kabely Apple používané s periferními zařízeními Mac, nabíječkami MagSafe a Apple Watch Ultra.

Tloušťka a dlouhý dosah mohou snižovat pravděpodobnost, že budou zabaleny do krabice iPhone 15. Tyto kabely však mají výztuhu pod plastovým konektorem, kterou byste očekávali u kabelů iPhone.

V tuto chvíli zůstávají tyto kabely záhadou. Možná je Apple bude prodávat samostatně. Možná budou zabaleny jako řemínky pod hodinky Apple. Možná skončí s iMacy, které mají periferie USB-C. A konečně aktualizace Magic Mouse umístí port USB-C na spodní část.

Každopádně bychom to měli vědět za tři týdny. Očekává se, že Apple představí řadu iPhone 15 12. září.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.

READ  Pojďme diskutovat o tom, jak recenzujeme MacBook Pro 2021

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *