Počet hospitalizací v Texasu COVID se zvyšuje s případy variant delta

Hospitalizace jsou mnohem nižší než zimní vrchol, ale od poloviny dubna se nezvýšily.

FORT WORTH, Texas – Nová delta varianta COVID-19 byla poprvé zjištěna v Indii a je zodpovědná za vypuknutí epidemie v Indii ve Spojených státech a Texasu.

Minulý týden to představovalo 2% případů v jihozápadní oblasti CDC, kam patří i Texas. A teď nad 10%.

Po celé zemi tvoří 6% případů, což je dvojnásobek úrovně z minulého týdne o 3%. Ve Velké Británii, která zaznamenala zvýšenou prevalenci COVID, představuje 60% případů.

John Sims je ředitelem UNTHSC SaferCare Texas Což pomáhá šířit vakcínu.

SOUVISEJÍCÍ: Varianty COVID-19 dostaly nová jména na základě řecké abecedy

„Nemyslím si, že je to znepokojení. Myslím, že to sem určitě přijde, což dále zdůrazňuje důležitost vakcíny,“ řekl Sims.

Zatímco varianta delta je nakažlivější a vede k vážnějšímu onemocnění, vakcíny jsou proti ní stále účinné. Britská studie Bylo zjištěno, že vakcíny Pfizer jsou 88% účinné při prevenci příznaků po dvou dávkách.

„Opravdu doufám, že jsme se z toho poučili.“„Opravdu musíme být proaktivnější,“ řekl Sims.

SOUVISEJÍCÍ: Indie má třetí nejvyšší počet úmrtí COVID-19 na světě

Přestože očkování v Texasu zpomaluje, 46% oprávněných občanů Texasu Byli plně očkováni, což je jeden z nejnižších výskytů v zemi. Nyní je nepravděpodobné, že USA současným tempem dosáhnou cíle prezidenta Bidena očkovat 70% Američanů do 4. července.

„Myslím, že mezi lidmi, kteří dostanou vakcínu, existuje určitý strach, což mě znepokojuje,“ řekl Sims.

SOUVISEJÍCÍ: USA pravděpodobně nesplní cíl 70% částečně očkovaných do 4. července

Ředitelka CDC Rochelle Walinsky označila alternativu za oportunistickou.

READ  CDC Varuje před náhlým vzestupem v případech RSV na jihu

„Komunita, která nebyla dobře očkována a která nedosáhla cílů očkování, které hledáme, jsou těmi, která budou v budoucnu nejvíce ohrožena,“ uvedla.

Týdenní průměr hospitalizací COVID v Texasu se zvýšil čtyři dny po sobě, což se od poloviny dubna nestalo. aktuální úroveň hospitalizace, 1571 pacientů, je stále hluboko pod vrcholem státu, ale Sims říká, že vražedná zima, kterou stát a země právě zažily, by měla být lekcí nečekat, až se ohnisko zhorší.

„Nechci, aby to naše země, stát nebo město znovu prošlo,“ řekl. „Proměnná to dokáže a máme nástroje, jak tomu zabránit, a měli bychom tyto nástroje procvičovat.“

Úředníci okresu Dallas říkají, že zjišťují, jak legálně vytvořit peněžní pobídkový nebo loterijní program pro vakcíny, a regionální komora v Dallasu oznámila, že zahajuje program s dary od amerických a jihozápadních aerolinií a místních profesionálních sportovních týmů.

Sims uvedl, že lepší přístup k vakcíně a vzdělání jsou klíčem ke zvýšení míry a prevenci zbytečného utrpení.

„Myslím, že existují komunity, které nedůvěřují zdravotnickým pracovníkům obecně, ale také vakcíně,“ řekl. „Riziko COVID-19 daleko převažuje nad rizikem očkování.“

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.