John Hartson a fotbalové hvězdy pózují na charitativním golfovém zápase v Turnberry pro Grab Life By the Balls

Dnes se konala každoroční golfová akce John Hartson Foundation „Grab Life By the Balls“ a zdálo se, že mnoho známých tváří ze světa sportu shání peníze na dobrou věc.

John Hartson, Johan Melby, Frank McAfeeney a Simon Donnelly jsou jen někteří ze sportovců, kteří se dnes objevili v Turnberry, aby rozmáchli své hole pro charitu.

Jubilejní 10. ročník golfové akce se měl konat v roce 2020, ale musel být kvůli pandemii odložen a dnes se tak konečně stalo.


Nadace na Twitteru poděkovala všem za to, že ten den přišli.

Napsali: „Večer všem, rádi bychom moc poděkovali všem, kteří se zúčastnili a samozřejmě našim úžasným patronům. Opravdu jste naši #Hartson Bez vás by nic z toho nebylo možné – děkujeme! Teď si pořádně odpočinout po náročném golfovém dni.“

Události Grab Life by the Balls vynesly od svého vzniku 1 milion liber.

Když John mluvil o své cestě s rakovinou, dříve řekl: „Šel jsem ke svému praktickému lékaři až poté, co jsem začal mít ty nejstrašnější bolesti hlavy a hlásil boule. Během několika dní jsem zjistil, že boule jsou rakovina varlat a bolest hlavy byla způsobena nádorem.“ Tak dlouho jsem čekal, až to bude hotové. Zkontroloval jsem, jestli se rakovina nerozšířila do mých plic a mozku a byla mi diagnostikována rakovina 4. stupně.

„Kdybych zkontroloval hrudky, když jsem je poprvé objevil, mohl jsem si ušetřit měsíce drastických operací a léčení, nemluvě o starostech, které jsem při tom mohl zachránit svou rodinu.“„Takže vás vyzývám – nedělejte to, co jsem udělal já, udělejte, co říkám. Nechejte se pravidelně kontrolovat, víte, co hledat, a získejte cokoli neobvyklého, co váš praktický lékař vidí. Může vám to zachránit život.“

READ  Těchto 11 pražských muzeí pod kůží

Pro více informací navštivte prosím webovou stránku tady.

Nechte si zasílat nejnovější zprávy o celebritách a televizních zprávách přímo do vaší schránky. Přihlaste se k odběru týdenního zpravodaje showbyznysutady.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.