John Hartson a fotbalové hvězdy pózují na charitativním golfovém zápase v Turnberry pro Grab Life By the Balls

John Hartson a fotbalové hvězdy pózují na charitativním golfovém zápase v Turnberry pro Grab Life By the Balls

Dnes se konala každoroční golfová akce John Hartson Foundation „Grab Life By the Balls“ a zdálo se, že mnoho známých tváří ze světa sportu shání peníze na dobrou věc.

John Hartson, Johan Melby, Frank McAfeeney a Simon Donnelly jsou jen někteří ze sportovců, kteří se dnes objevili v Turnberry, aby rozmáchli své hole pro charitu.

Jubilejní 10. ročník golfové akce se měl konat v roce 2020, ale musel být kvůli pandemii odložen a dnes se tak konečně stalo.


Nadace na Twitteru poděkovala všem za to, že ten den přišli.

Napsali: „Večer všem, rádi bychom moc poděkovali všem, kteří se zúčastnili a samozřejmě našim úžasným patronům. Opravdu jste naši #Hartson Bez vás by nic z toho nebylo možné – děkujeme! Teď si pořádně odpočinout po náročném golfovém dni.“

Události Grab Life by the Balls vynesly od svého vzniku 1 milion liber.

Když John mluvil o své cestě s rakovinou, dříve řekl: „Šel jsem ke svému praktickému lékaři až poté, co jsem začal mít ty nejstrašnější bolesti hlavy a hlásil boule. Během několika dní jsem zjistil, že boule jsou rakovina varlat a bolest hlavy byla způsobena nádorem.“ Tak dlouho jsem čekal, až to bude hotové. Zkontroloval jsem, jestli se rakovina nerozšířila do mých plic a mozku a byla mi diagnostikována rakovina 4. stupně.

„Kdybych zkontroloval hrudky, když jsem je poprvé objevil, mohl jsem si ušetřit měsíce drastických operací a léčení, nemluvě o starostech, které jsem při tom mohl zachránit svou rodinu.“„Takže vás vyzývám – nedělejte to, co jsem udělal já, udělejte, co říkám. Nechejte se pravidelně kontrolovat, víte, co hledat, a získejte cokoli neobvyklého, co váš praktický lékař vidí. Může vám to zachránit život.“

READ  Agnieszka Nizozemsko. Kulturní velvyslanec v O! Zářící referendum

Pro více informací navštivte prosím webovou stránku tady.

Nechte si zasílat nejnovější zprávy o celebritách a televizních zprávách přímo do vaší schránky. Přihlaste se k odběru týdenního zpravodaje showbyznysutady.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *