Obránce Peterborough Bates Brian Zanetti se stěhuje do švýcarského juniorského kempu

Obránce Peterborough Bates Brian Zanetti se stěhuje do švýcarského juniorského kempu

Obránce Peterborough Petes Brian Zanetti se od středy zúčastní letního tréninkového kempu švýcarského národního juniorského hokejového týmu.

Zanetti je jedním ze 13 mužů obrany, kteří byli pozváni na dva třídenní letní tábory ve švýcarském Chamu.

Zanetti hrál za Švýcarsko v jednom zápase na mistrovství světa hráčů do 20 let minulou zimu, než byl turnaj zrušen kvůli COVID-19 a přeložen na srpen.

22. července tým odcestuje na týden do finského Firumaki, kde sehraje dvě přátelská utkání proti Finsku a České republice. 1. srpna pak švýcarský tým odcestuje do Edmontonu, aby se připravil na finále v dějišti mistrovství světa hráčů do 20 let, které se bude konat od 9. do 20. srpna. Během těchto týdnů se tým 37 členů zredukuje na 25 hráčů.

Devatenáctiletý Zanetti z italského Varese byl draftován týmem Philadelphia Flyers na draftu NHL v roce 2021 ve čtvrtém kole, celkem 110.

Očekává se, že v příští sezóně zapadne k Petesovi, i když piloti mají možnost ho poslat do AHL, protože hrál za HC Lugano Jr. Během jeho kvalifikační sezóny pro vstup do Evropy poté, co byl podepsán Petesem v importním draftu 2020 a sezóna 2020-21 OHL byla zrušena kvůli pandemii.

Dva metry vysoký obousměrný obránce zaznamenal čtyři góly a 22 asistencí za 26 bodů a také v play off s Bates v minulé sezóně.

READ  Kimmy Sengbusch pomáhá dát Westfield Football Club základy jako kapitán v jeho první sezóně | střední jih

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *