Knockout City je nyní zdarma na úroveň 25

EA právě vydala novou zábavnou hru Dodgeball pro více hráčů, Vyřazení města„21. května jsem při spuštění shromáždil speciální akci: Plná hra bude zdarma až do 30. května, poté můžete zaplatit 19,99 $ na platformě podle vašeho výběru, pokud chcete hrát dál. (Zahrnuto také v předplatném EA Play nebo Xbox Game Pass Ultimate.)

Ale v neděli EA a vývojář Velan Studios oznámili, že i když vám toto okno chybí, zkuste to Vyřazení města Aniž byste za to platili, můžete si to prohlédnout, aniž byste přišli o desetník: hru si nyní můžete vyzkoušet, dokud se nedostanete na úroveň „Street Rank“ (Knockout City Pojď Je to elektronická hraJako bitevní pas) do 25.

Tato úroveň by vám měla poskytnout několik hodin hraní, které můžete vyzkoušet Vyřazení města Sami pro sebe a rozhodněte se, zda za to chcete zaplatit plnou cenu. A doporučuji, abyste hře dali vír – Byl jsem unesen Jak dobře zachycuje pocit hraní dodgeballu.

Vyřazení města K dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S a Nintendo Switch nabízí multiplayer, což znamená, že můžete hrát se svými přáteli bez ohledu na platformu, na které jsou.

READ  Tchajwanská hororová hra Devotion je po kontroverzi Steam a GOG opět v prodeji

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.