Obsah Burning Shores z Horizon Forbidden West zkontrolován na PS5

Foto: Push Square

Horizon Forbidden West: Burning Shores získal velmi silný kritický ohlas – dali jsme mu 8/10 pro začátečníky – ale rozšíření je v současné době bombardováno recenzemi Metakritický. Přestože přitahuje neuvěřitelně pozitivních 81 recenzí od recenzentů, uživatelské skóre je v současné době na 4,8 a klesá, s mnohem více negativními než pozitivními recenzemi.

Někteří lidé kritizují hratelnost a obsah rozšíření, zatímco jiní jsou naštvaní na nedostatek DLC dostupných na PS4, ale zdá se, že většina stížností se týká vývoje zápletky, ke kterému dojde na konci DLC. Pokud se chcete vyhnout spoilerům, doporučujeme nečíst recenze, ale pokud vás to zajímá, můžete se o dění dozvědět více zde.

Je zřejmé, že se jedná pouze o vokální menšinu a je nepravděpodobné, že by negativně bránila úspěchu rozšíření, ale představujeme si, že uživatelské hodnocení DLC bude během víkendu ještě klesat, protože ho dokončí více lidí a přijdou se podělit o své názory na něj. Domníváme se, že vývojáři Guerrilla Games budou odrazem odraženi, ale očekáváme, že toto téma bude dominovat diskuzi před nevyhnutelným Horizon 3.

READ  Nintendo Direct: Zelda, Splatoon 3 a vše ostatní oznámeno

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *