Česká kočka se vrátí

Jana Richtrova naposledy prošla triatlonovým cílem na mistrovství světa Íránců v Gone v roce 2019. Ten den použil plavání 1:16:02, nejlepší kolo dne 4:58:41 a dokončovací maraton 3:33:52. V 9:55:45 dívka získala titul ve věkové skupině 35–39 let, téměř 8 minut před druhou finalistkou Maggie Walshovou.

Richtrova řekl: „Byl bych se vám vysmál, kdybyste řekl, že Kona 2019 bude mým posledním závodem téměř dva roky. Ale tady jsme. Musím říci, že mám neuvěřitelné štěstí a štěstí, že budu moci pokračovat v plavání, jízdě na kole, běhu a posilování bez jakýchkoli změn po celý rok 2020, protože mám přístup k bazénu, trenažéru na vnitřní kola, běžeckému pásu a dostatečnému množství posilovacího vybavení. “

Široce známý jako jeden z nejvíce datově poháněných sportovců, dychtili jsme zastínit Rikrovu, když připravovala finální přípravu na severoamerický šampion Ironman v Oranman Tulsa, Oklahoma, Oranman Tulsa.

Kromě toho, že se loni na podzim pokusila o místní plavkovou akci, Richtrova od závodů v Koně v roce 2019 neplávala na otevřené vodě. V bazénu však byl pozoruhodně konzistentní a 5x týdně plaval s týmem Pushklite Gemmy Hollis.

Ristrova absolvoval celé sezení své BlueSevent Helix, protože oblek Ironman Swim Call Wet Suit u jezera Keystone v Tulse může být legální.

Richtrova miluje závodní výzvy na silných polích kalibru mistrovství, ale v minulosti ji ochromilo plavání a musí jezdit na výjimečných kolech a nohou. Očekává, že bude poháněn průměrně 15 800 yardů týdně v roce 2020 a 15 000 yardů týdně v roce 2021.

Ale i když v životě plave, když jezdíte na kole co nejvíce, „Kde je moje kolo“ je jediné kouzlo, které se vám neustále vrací do hlavy.

Po půlnoci plavecký tým Bush Klitschko měl Richtrova týdenní posilovací a rehabilitační sezení v Mobility Zero Therapy v The Woodlands. Jeho kolo a vybavení pro běh probíhají na stejné zkušební cestě Race Week s trenérem E3TS Jorge Martinezem, který ve stejné kanceláři provozuje svou laboratoř pro rychlost.

READ  Češka frustrovala cesta Baku do dánského čtvrtfinále

Richtrova používala napínací pásky pomocí řady silových cvičení. Poté, co v polovině roku 2020 vyrostl, po Koně 2019 utrpěl další chronické běžecké zranění. Byl trpělivý a necítil potřebu spěchat, místo toho se plně soustředil na rehabilitaci a plavání, kolo a posilování.

Když to skončilo, byla před Riktrovou brazilská profesionálka Pamella Oliveira, aby navštívila fyzioterapeuta. Rychlý plavec používal Olympian The Woodlands jako základnu v 70,3 Texasu a 70,3 St. George při výrobě Íránce Tulsy, kteří společně vyrazili na několik dlouhých tréninkových jízd.

Fyzioterapeut Kyle Sushma již několik let spolupracuje s Richtrovou, která se přestěhovala z Bostonu do The Woodlands a má vynikající výsledky v tom, jak se zbavit počátečního zranění.

Také nabízí Mobility Zero Cupping Treatment, která využívá Richtrova

. Podobně jako E-STIM, suchá injekce a stimulace a ART (technika aktivního uvolňování).

Přestože se Richtrova po léčebných procedurách cítil uvolněně, proměnil se v soupravu Ironman Tulsa Race Day a naskočil na svůj motor Quintana Ru PR Six Altegra T2, aby vytočil svůj závodní denní plán s Martinezem.

Před závodem Martinez, včetně jeho trenéra Ristrova, pomáhá určit jejich polohu na kole v závislosti na úsilí o rychlost závodu a na povětrnostních podmínkách kurzu a den v závodě prostřednictvím relace, jejich energetických cílů pro kolo i běh a jejich požadavků na palivo.

Martinez používá atletický nástroj, včetně Leomo typu S pro analýzu pohybu, aby pomohl určit, zda se sportovec hodí na kolo. Ale spolu s virtuálním simulátorem 3D Aero také pracoval s Ricktrovou na zlepšení jeho přizpůsobení a aerodynamiky. Pomocí simulátoru před závodem může odhadnout trakci svého nejnovějšího koeficientu s ohledem na nástroje, které používá.

Podle Ayramana Tulsy to bude neúnavný cyklistický kurz pro pěší, kde se posadí a vyzkouší různé polohy, od vystavení její hlavy větru a udržení její hlavy v aero poloze. Cílem je získat průměrný koeficient trakce, protože nebude držet stejnou pozici po celou dobu běhu.

READ  Příštím premiérem České republiky by se měl stát Peter Fiala

Berou-li tyto informace v úvahu, používá Martinez nejlepší rozdělení motocyklů k navrhování odhadovaného času a výkonu, který může očekávat na základě předpovědi počasí. Používá to k určení, jak by Richtrova měla zrychlit závod v závislosti na předpovědi počasí a terénu. Tímto způsobem bude mít pokyny, když tlačí více či méně síly. Jelikož jejich plán je pouze průvodcem, může Ristrova provést změny v závodním dni, pokud se změní předpověď počasí.

Martinez po celý rok testuje hladinu laktátu v krvi Richtrovy, aby jí pomohla nastavit tréninkové zóny, zaměřit se na specifické úpravy a vypracovat plány tankování. Tento test závodního týdne má lépe kontrolovat její energetické cíle pro závodní den a provést nezbytné změny v její palivové strategii.

Po jízdě na kole si Richtrova obul běžecké boty a přehodnotil svůj postup na běžeckém pásu. Richtrova vlaky s úžinou a Martinezem nastavily své běhy silou nebo srdeční frekvencí místo rychlosti.

Spolu s Martinezovým metabolickým testem zjistili, že jakákoli dynamika běhu má za následek to, že závod Ironman způsobil nižší energetický výdej při výkonu a srdeční frekvenci.

Po několika hodinách tréninku, fyzické práce a laboratorních testů byla Richterova hladová a připravená na oběd.

Richtrova, Martinez a Hollis se setkali na pár pizzách a oslavili konec svého tréninku. Trpělivě sedící pod stolem v očekávání nějakého opuštěného občerstvení, Hollisovi dva psi, Trifle a Fiki, mají Richtrovu velmi rádi a pes sedí při každé příležitosti.

Richtrova byl jedním z Richtrovových tréninkových partnerů, když Hollis neřídil svůj plavecký tým Pushklitek a později v tomto roce bude závodit v 70,3 světech v St. George.

Také známý jako česky, můžete sledovat úsilí Richtrovy na Instagramu @ செட்சிக் 15.

Všechny fotografie od Davida Reynoldse Digitální noční produkce.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *