Nové rendery Galaxy S22 Ultra ukazují jiný rámeček a design fotoaparátu

Poslední aktualizace: 28. září 2021 v 15:20 UTC + 02:00

první Galaxy S22 Ultra představuje Na základě uniklých oficiálních informací, které se objevily minulý týden, odhalilo, jaký by mohl být příští vlajkový design. Tato první vykreslení však byla vytvořena z volných bitů informací, což znamená, že jemnější detaily návrhu mohou být nepřesné.

Mezi mnoha dalšími věcmi první Galaxy S22 Ultra Displej odhalil čtvercový design a neobvyklý kryt fotoaparátu. Navíc: širší kovový rámeček kolem bočních tlačítek, takže v tomto ohledu nic neobvyklého.

Nicméně poté Vložte tweet Sdílené v prvních představeních se objevily nové informace Vložte tweet, tvrdí, že konstrukce rámu je odlišná. Vložte tweet Později bylo potvrzeno, že s ohledem na tuto potenciální volbu designu byl do nového vykreslování zapojen alespoň jeden prototyp Galaxy S22 Ultra se stávající jednotnou boční obrubou.

Širší kovový boční rám může přispět k silnějšímu podvozku a učinit Galaxy S22 Ultra flexibilnější než současné modely.

Galaxy S22 Ultra s jiným designem pouzdra fotoaparátu

Kromě této úpravy kovového rámečku může vypadat odlišně i design pouzdra kamery. Zdroj sdílel další render, který obsahuje konstrukci druhého fotoaparátu; Je však důležité poznamenat, že tato konkrétní nabídka nebyla založena na uniklých informacích. Jednoduše zkoumá možnost, že by kryt kamery mohl vypadat jinak, což se může stát.

Spodní hrana telefonu v těchto nových renderech není vidět, takže jedna z nejzajímavějších funkcí – vyhrazený slot S Pen – je skrytá. Uvidí se, jestli zařízení ponese značku Note nebo ne. teoreticky, Samsung Mělo by odhalit sérii Galaxy S22 v lednu, ačkoli se o vydání šušká Možné prosincové spuštění.

Připojte se ke skupině Telegram společnosti SamMobile A přihlaste se k odběru našich stránek Kanál YouTube Pro okamžité aktualizace zpráv a hloubkové recenze zařízení Samsung. Můžete se také přihlásit k odběru novinek od nás na zprávy Google.

READ  Rosetta může být v některých regionech v systému macOS 11.3 odebrána z M1 Mac

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.