BMW M3 Estate 2023 bude představeno v Goodwoodu

BMW M3 Estate 2023 bude představeno v Goodwoodu

Fotografie článku s názvem BMW M3 We're Coming Soon

obrázek: BMW

BMW Připravujeme se na doručení vůbec první m 3 Sídlo je na letošním Goodwood Festival of Speed. Je to poprvé, co značka vyrobila buginu M3.

Nyní někteří z vás mohou trpět mandyžádný efekt Myslel si, že by to přísahalo BMW, když kdysi vyrobilo kombi M3. A měli byste si zkontrolovat hlavu, protože tohle se nikdy nestalo. Za 36 let, co BMW vyrábí M3, došlo Start Byl to vůz M3. Možná jeden z nich někde existuje jako projekt skunkworks od některých inženýrů BMW (Jeden je v New Jersey vyrobeno samotným místním obchodem BMW). Byl tam chvíli M5 turné. To samozřejmě nebyloi pro nás, Tohle je úplně jiná bestie. Ale tohle se změní.

Fotografie článku s názvem BMW M3 We're Coming Soon

obrázek: BMW

BMW bylo škádleno, že přichází M3 Od začátku roku 2020. Tenkrát nás škádlil pohled zezadu na vagón. BMW postupem času ukázalo plnohodnotný prototyp.

Nechápu veškeré tajemství, tak jako tak. Víme, jak by to vypadalo: velká zadní ledvinová mřížka vpředu a štěrbina vzadu. BMW však staví M3 Estate jako „syntézu technologické zdatnosti a know-how rodiny BMW M3 a M4 v kombinaci s praktičností pětidveřového cestovního modelu“. Takže možná uvidíme něco trochu jiného?

Jen jsme museli zjistit, zda se sem M3 Estate chystá nebo ne. Audi to vzdalo a dalo nám RS6 Avant, Tak proč by něco podobného nemohlo udělat BMW, že? Takže prsty, oči a nohy, oslovili jsme BWM, abychom zjistili, zda je na stole něco ohledně připravované směsi M3 v USA. M3 Touring přichází do USA.“ Sakra

Doufám, že všichni víte proč. V této zemi milujeme crossovery. A BMW nám dává variantu M3 kombi v X3 M. Rúhání vím, ale jsem si jistý, že je to jejich názor. Očekávejte další podrobnosti o vůbec prvním M3 Estate, až se přiblížíme k jeho odhalení 23. června na Goodwood Festival of Speed

READ  Aktualizace Witcher 3 Next-Gen obsahuje některá vylepšení a další rozluští

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *