Všechny modely a vše z Tekken 7 byly zcela ignorovány


Stále se z toho motáme Trailer na Tekken 8 Což ohromilo téměř každého vizuálním zobrazením, které se nepodobalo ničemu, co franšíza (nebo možná bojové hry obecně) předtím viděla.

v IGN rozhovorGenerální ředitel Bandai Namco Entertainment, Katsuhiro Harada, vrhl více světla na vzrušující nový projekt Bandai Namco a poznamenal, že grafika a modely postav se všemi našimi čelistmi na Zemi nebyly optimalizovány pro porty z Tekken 7, ale byly postaveny od základů. .

Tekken 8 je postaven pomocí Unreal Engine 5, herního enginu, který byl k dispozici teprve nedávno. Harada a jeho tým již začali vyvíjet Tekken 8 na Unreal Engine 4 (na kterém byl Tekken 7 také postaven), ale byli schopni posunout se, jakmile byla k dispozici nejnovější technologie.


Skok mezi těmito dvěma byl skvělý, protože trailer pod dvě minuty, který jsme viděli začátkem tohoto týdne, téměř okamžitě vytáhl fanoušky z vody. Každý záznam v Tekkenu se ukázal jako jedinečný, ale od jednoho k druhému je vždy potřeba přejít. Přestože jsou modely postav v T7 originální a krásné, vývojáři je v Tekken 8 vůbec nepoužívají.


„[A]Všechny modely a vše z Tekken 7 bylo zcela přehlédnuto,“ řekl Harada ve svém vystoupení pro IGN. Dokonce i některé podobné funkce a operace byly pro nadcházející Tekken 8 zcela přepracovány.


Ve skutečnosti je jedním z nejvíce nezapomenutelných aspektů ukázky traileru způsob, jakým přívalový déšť interaguje s Jinem a Kazuyou během jejich boje. Harada o tom rychle promluvil a poznamenal, že


„Tekken 7 měl něco, co vypadalo podobně; že když postava padla nebo během bitvy, vypadalo to, že se potí nebo tak něco. Ale to byl jen parametr ve hře v tom, jak se zobrazovala,“ začal.

READ  Super punč!! Skrytý režim hráčů objeven po 28 letech


„Je to vlastně poprvé, co se zabýváme vlivy deště a vnějších vlivů a dosahujeme tohoto efektu kutálejících se modelů postav. A nejen to, ale když spadnou na zem, zašpiní se jim tím oblečení. Ty na modelech postav můžete vidět výsledky bitvy.“Nová schopnost zachytit detaily, jako jsou kapky deště a potřísněné oblečení ve velmi slibném Unreal Engine 5, nás všechny ještě více těší, co přijde s Tekken 8.


V rozhovoru s Haradou je toho hodně, kde diskutuje o kouscích a kouscích (kde může) o směřování příběhu hry, herních mechanismech a dalších podobných tématech, takže se na to co nejdříve podívejte na IGN. Než vyrazíte, řekněte nám v komentářích níže, co vás na upoutávce T8 nejvíce zaujalo, a také otázky, na které doufáme, že brzy najdete odpověď.


Neexistuje žádné datum vydání pro Tekken 8, ale je naplánováno na vydání na PlayStation 5 a Xbox Series X | S a Steam.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.