Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles – Kimetsu Gakuen Tanjiro Kamado, Nezuko Kamado a Giyu Tomioka Trailer, screenshoty

Vydavatel Aniplex a vývojář CyberConnect2 hruď Nové screenshoty a screenshoty pro Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles Představujeme postavy Kimetsu Gakuen Tanjiro Kamado, Kimetsu Gakuen Nezuko Kamado a Kimetsu Gakuen Giyu Tomioka, které lze hrát ve hře „Versus Mode“.

Kimetsu Gakuen Tanjiro Kamado je zdvořilý, ale tvrdohlavý mladý muž, který by si nesundal náušnice zesnulého otce, i kdyby to bylo v rozporu se školními předpisy; Kimetsu Gakuen Nezuko Kamado je dívka, která má v ústech bagetu a brzy ráno vůbec nevstává; Kimetsu Gakuen Giyu Tomioka je učitel tělesné výchovy, který ho nemůže učit.

Následující vizuály tří postav byly vytvořeny programem CyberConnect2 na základě 3D modelů ve hře:

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles

Zobrazit Aniplex dříve morataA Tanjiro Kamado (Hinokami Kagura)A Kyojuro RingokuA Shinobu KochoA Sabito, MakomoA Sakunji OrokodakiA Jyo TomiokaA Zenitsu Agatsuma, Inosuke HashiberaA Tanjiro Kamado a Nzuku Kamado.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles Vydání je naplánováno na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One a PC přes Steam v roce 2021 v Japonsku a Asii s Japonský a anglický hlasový překlad. Sledujte sedm minut hraní ve Versus Mode Tady.

Podívejte se na klipy níže. Zobrazit snímky obrazovky v galerii.

Zásady komentáře نهج

Komentáře jsou u Gematsu vítány a podporovány. Žádáme vás však, abyste dodržovali jednoduchou sadu pokynů:

  • Přečtěte si celý článek před komentářem.
  • zůstaňte v tématu.
  • Z vozu nejsou žádné komentářevčetně phishingu, phishingu nebo zveřejňování zpráv.
  • Zjistěte, kdy se nechcete nechat zavěsit. Pokud vás téma nezajímá, nemusíte to komentovat.
  • Nejsou žádné urážlivé komentáře. To zahrnuje urážlivý, výhružný, pornografický, zavádějící nebo pomlouvačný obsah / jazyk, stejně jako obecné obtěžování a individuální útoky.
  • Neproste port.
  • Žádné války konzoly.
  • Použijte spoiler tagy Při zveřejňování zkaženého nebo NSFW obsahu (pouze nahota). Například: Will je Leomon. Určete téma obsahu mimo značky spoileru.
  • S úctou k ostatním komentátorům. Nemusíte mezi sebou souhlasit, ale musíte diskutovat zdvořile. Pokud zjistíte, že komentátor nedodržuje tuto jednoduchou etiketu, nepokračujte v konverzaci – jednoduše to nahláste.
READ  Cesta exilu umožňuje účastníkům obejít dlouhé doby čekání serveru

Gematsu si vyhrazuje právo upravovat nebo mazat jakékoli Komentáře bez předchozího upozornění. Tyto zásady komentáře se mohou kdykoli změnit.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *