Možné XI, předpověď zápasů, hlášení o hřišti, předpověď počasí a podrobnosti o živém vysílání

Česká republika se v sedmém utkání Vallettského poháru 2022 střetne s Maltou. Turnaj bude pořádat sportovní klub Marsa v Marse.

Česká republika se ve svém prvním zápase střetla s Gibraltarem. Zapojili se do konsensuální palby, aby svou kampaň úspěšně zahájili a pokračovali v tempu vítězství.

Pálkař jako první, Česká republika ztratila 5 branek a zaznamenala 184 ran. Nadhazovači pak zálohovali své pálky, aby omezili Gibraltar na 144 běhů.

Malta naopak ve svém posledním zápase porazila Rumunsko. Byl to těžký zápas a domácí dokázali uklidnit nervy a zaznamenat třetí výhru v utkání.

Maltští nadhazovači, kteří nadhazovali jako první, získali čtyři branky, aby ovládli Rumuny za 165 ve 20 overs. Poté, co zbývaly tři míče, jim pálkaři pomohli přejít čáru. V příštím zápase budou chtít svůj výkon zopakovat.


Podrobnosti o utkání Česká republika vs. Malta:

Vejít se: Česká republika vs. Malta, zápas 7, Valletta Cup, 2022

Datum a čas: Čtvrtek, 12. května 2022, 12:00 IST

Umístění: Sportovní klub Marsa, Marsa


Malta protestní prohlášení proti České republice

Hřiště ve Sportovním klubu Marsa je vyvážená trať. Pálkaři mohou zasáhnout čáru, protože nový míček dobře vypadne z pálky. Fanoušci mohou na tomto hřišti očekávat další bodované zápasy.


Předpověď počasí Česká republika vs Malta

Bude zde příznivé prostředí pro hru kriketu. Teplota na Marsu se má pohybovat mezi 14 a 22 stupni Celsia.


Malta potenciální XI proti České republice

Česká republika

Na pozadí skvělé směny Sabahuna Daviciho ​​(98 * z 61 míčů) skórovali 184 ve svém posledním zápase proti Gibraltaru. Supranshu Chaudhary, Arun Asokan a Sasib Pooyan získali po 2 brankách, aby pomohli týmu k celkovému úspěchu.

Možná XI

Sabavoon Davici, Dylan Stein, Vaishak Jaganivasan, Sudesh Vikramasekara, Arun Asokan (c), Sajib Pooyan, Hrithik Tomar, Divyendra Singh (týden), Satyajit Sengupta, Supranshu Chowdhury, Smith Patel

READ  Krezhikova, nový klenot mezi českými tenisovými hvězdami

Malta

Nadhazovači odvedli ve svém posledním zápase slušnou práci a ovládli Rumunsko 165 ve 20 overs. Příspěvky Zeeshan Khana (33) a Basila George (37) jim pomohly dohnat celkový počet s pěti brankami v ruce v posledním zápase.

Možná XI

Bikram Arora (c), Zeeshan Khan, Basil George, Heinrich Jericho, Aptab Khan (VK), Varun Prasad, Niraj Khanna, Amar Sharma, Wasim Abbas, Bilal Mohammad, Justin Shaju


Předpověď zápasu Česká republika vs Malta

Česko ve svém úvodním zápase porazilo Gibraltar a do zápasu vstoupilo vítězně. Malta naopak vyhrála všechny tři dosavadní zápasy a bude i nadále fungovat stejným způsobem. Bezva nadhazovač tak může očekávat zápas ve čtvrtek.

Maltský tým má na své straně dobrou bilanci a šanci na první místo na turnaji.

Předpověď: Malta toto setkání vyhraje.


Podrobnosti vysílání Česká republika vs Malta a seznam kanálů

TELEVIZE: N/A

Žít: Fancode


K. Získá Wasim Abbas dvě nebo více branek?

zatím 1 hlas

Editoval Sudeshna Banerjee

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.