“The Enterprise”: Pražská produkce 3. řady Apple TV+ se opět opozdila

“The Enterprise”: Pražská produkce 3. řady Apple TV+ se opět opozdila

Pražská produkce na Apple TV sezóna 3 instituce Očekávalo se, že bude obnovena koncem tohoto měsíce po zastavení loni v létě, ale opět byla odložena. Termín hlášení. Herci a štáb, kteří se již sešli v Praze, byli údajně požádáni, aby se vrátili domů, aniž by bylo stanoveno datum, kdy by natáčení mohlo pokračovat podle plánu.

Podle termínuA důvod instituce Zpoždění je způsobeno „problémy s rozpočtem a fyzickou výrobou“, což nevypadá zvlášť dobře ani pro sérii, ani pro její produkci v Praze.

Změny v programu filmových pobídek v České republice v kombinaci s výraznou inflací by mohly znamenat, že výroba seriálu v České republice v roce 2024 bude mnohem dražší, než tomu bylo v době, kdy se začátkem roku 2022 začala lokálně natáčet druhá sezóna.

Poslední zpoždění je vážnou ranou pro oba fanoušky instituce Stejně jako členové místního filmového průmyslu, kteří očekávali, že práce na seriálu budou obnoveny koncem tohoto měsíce. Při výrobě instituce Po ukončení výroby loni v létě byla pražská studia, kde se seriál primárně natáčel, nucena propustit téměř 1700 zaměstnanců.

Na motivy série románů legendárního autora sci-fi Isaaca Asimova, instituce Hrají Jared Harris, Lee Pace, Lou Lobel, Leah Harvey, Laura Byrne a Terrence Mann ve složitém příběhu skupiny vyhnanců na vzdálených planetách, kteří se spojí, aby zachránili své impérium.

instituce První sezóna, kterou vytvořili David S. Goyer a Josh Friedman, byla natočena na Maltě a debutovala na Apple TV+ v roce 2021. Druhá sezóna, která se v roce 2022 přesunula do Prahy, Bylo to chváleno jako velký krok vpřed Po jeho vydání na streamovací platformě loni v létě.

Jedná se o druhé významné zpoždění pro sezónu 3 instituce Po stávce SAG-AFTRA loni v létě. Stávka zastavila výrobu seriálu v Praze a zhruba třetina jeho natáčení byla dokončena.

READ  Miss World 2024: Miss ČR korunovala Miss World a Saini Shetty je na osmém místě

AMC byl schopen vyjednat výjimku pro druhou sezónu série Rozhovor s upíremkterý v listopadu obnovil natáčení v Praze, přičemž měla premiéru jeho třetí sezóna Kolo času I přes pokračující stávku pokračovali v palbě. Nakonec se oběma sériím podařilo uniknout úderu bez větších prodlev, přitom instituce Zdá se, že nyní ztratil nejméně rok, pokud se natáčení vůbec obnoví.

Letošní zima byla pro pražskou produkční scénu obzvlášť mírná poté, co vstoupily v platnost změny v programu filmových pobídek České republiky, které stanovily strop pro daňové odpočty na projekt.

V posledních dvou letech se v české metropoli během zimních měsíců promítaly velké filmové produkce, včetně John Wick spin off tanečník baletukde hrají Ana de Armas a Keanu Reeves, je akčním pokračováním Netflixu Druhá extrakceV hlavní roli Chris Hemsworth.

Produkce, které se aktuálně natáčejí v Praze, zahrnují druhou řadu německy psané série Netflix císařovna, o císařovně Alžbětě Rakouské, která od loňského podzimu pokračuje v rozšířeném lokálním natáčení. Série je česká a produkce francouzská Dcera národa (V realitě) Natáčelo se také v české metropoli počátkem tohoto roku a americký seriál FBI: Mezinárodní Natáčení bude v následujících týdnech probíhat také v Praze.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *